IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Najciekawsze lokacje w MT
XnaimaD
post Jan 31 2009, 01:09 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 6
Joined: 30-January 09
From: Beskid
Member No.: 237



Jakie lokacje, obozy s? waszym zdaniem najciekawsze i najbardziej klimatyczne ?

Wed?ug mnie to obóz przemytników ma w sobie to co?, po za tym podoba?a mi si? tak?e opuszczona kopalnia, i oczywi?cie obóz stra?ników kopalni.


--------------------

"Niewiele jest zalet, których Polacy by nie mieli, i niewiele jest te? wad, których umieliby si? ustrzec"
"To nie jest koniec, to nawet nie jest pocz?tek ko?ca, to dopiero koniec pocz?tku"
"Armia baranów, dowodzona przez lwa, jest silniejsza od armi lwów, dowodzonych przez barana"

Winston Churchill
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jan 31 2009, 01:09 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Rodgezius
post Jan 31 2009, 07:50 PM
Post #2


Cie?
**

Group: Moderators
Posts: 67
Joined: 25-January 09
From: Komnata Gomeza
Member No.: 205



Taaa mi do gustu przypad? Obóz Stra?ników Ko?o Kopalni . Fajne te? s? komnaty pradawnych i Arena Ognia ;]


--------------------






Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rognan
post Feb 1 2009, 09:24 AM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 5
Joined: 30-January 09
Member No.: 244



Arena ognia to jest to banda miesniakow walczacych na smierc na arenie ktora wyglada jak ruina miejsca kultu beliara biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Szkodnik
post Feb 1 2009, 12:54 PM
Post #4


Szkodnik
***

Group: Redaktor
Posts: 123
Joined: 1-January 09
From: woj. lubuskie
Member No.: 33
Nr GG: 235943



Jak dla mnie to najciekawszym obozem w Mrocznych Tajemnicach jest Obóz Stra?ników przed Kopalni?. W klasycznym G1 by? tam pusty obszar i brakowa?o mi tam czego?. Obóz ?owców Orków jest te? niczego sobie lecz brakowa?o mi tam misji. Ciekawym pomys?em jest te? Arena Ognia.


--------------------

Raczej mnie tu nie b?dzie. Jak jest sprawa to walcie na gg:235943
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Marcinex
post Feb 18 2009, 08:13 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 13-January 09
Member No.: 147



CYTAT(XnaimaD @ Jan 31 2009, 01:09 PM) *
Wed?ug mnie to obóz przemytników ma w sobie to co?, po za tym podoba?a mi si? tak?e opuszczona kopalnia, i oczywi?cie obóz stra?ników kopalni.


Podzielam twoje zdanie bote 2 miejsca naprawde maja zajebisty klimat biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PanxSeth
post Feb 19 2009, 05:51 AM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 1-February 09
Member No.: 252



Oczywi?cie Przemytnicy (dialogi i questy) oraz wyspa Uriziela, (przypomina mi nieco Górnicz? Dolin? pod obl??eniem z dwójki ) tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 20 2009, 07:18 PM
Post #7


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



Jak dla mnie to obóz Stra?ników smile.gif jest ekhmm bardzo oryginalny, pe?en ró?nych npc, a tak poza tym, to jeszcze podziemny ?wiat. A? si? zastanawiam jak poziomki go stworzy?y, bo jest OLBRZYMI.


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Thurin
post Feb 20 2009, 07:18 PM
Post #8


Cie?
**

Group: Members
Posts: 37
Joined: 8-February 09
From: Nordmar
Member No.: 293



Jak dla mnie to obóz Stra?ników smile.gif jest ekhmm bardzo oryginalny, pe?en ró?nych npc, a tak poza tym, to jeszcze podziemny ?wiat. A? si? zastanawiam jak poziomki go stworzy?y, bo jest OLBRZYMI.


--------------------

Ja jestem ?eby zgin??, ty, ?eby zdechn??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lem91
post Feb 21 2009, 09:07 AM
Post #9


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 21-February 09
From: Gda?sk
Member No.: 370



Zdecydowanie, Obóz Stra?ników Kopalni. Wchodz?c tam czujesz si? nikim, ka?dy gardzi ka?dym. Obóz posiada mroczn? muzyczk? happy.gif cho? pasowa?by tam bardziej jeden z utworów Dreameriona. Taka osobista uwaga. Gdyby?cie dodali do tago obozu oraz do siedziby Pradawnych w?a?nie tak? muzyk? w recenzjach pisa?oby: + Nowa, klimatyczna muzyka cool.gif gdy? rzeczywi?cie pasuje ona do klimatu Gothica: Mroczne Tajemnice...


--------------------



.:::Skasuj? Gnojka!:::.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Hurassus
post Mar 1 2009, 07:47 PM
Post #10


Cie?
**

Group: Members
Posts: 55
Joined: 22-February 09
Member No.: 375



CYTAT(Lem91 @ Feb 21 2009, 10:07 AM) *
Zdecydowanie, Obóz Stra?ników Kopalni. Wchodz?c tam czujesz si? nikim, ka?dy gardzi ka?dym. Obóz posiada mroczn? muzyczk? happy.gif cho? pasowa?by tam bardziej jeden z utworów Dreameriona. Taka osobista uwaga. Gdyby?cie dodali do tago obozu oraz do siedziby Pradawnych w?a?nie tak? muzyk? w recenzjach pisa?oby: + Nowa, klimatyczna muzyka cool.gif gdy? rzeczywi?cie pasuje ona do klimatu Gothica: Mroczne Tajemnice...


Dla mnie Obóz Stra?ników oraz cmentarz ko?o miejsca, gdzie znajduje si? Dotyk Beliara. Niektóre podpisy na nagrobkach s? naprawd? niez?e wink.gif


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
macq
post Jul 11 2009, 01:37 PM
Post #11


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 18-May 09
Member No.: 1,071
Nr GG: 9840310



Dla mnie najciekawszym miejscem by? Obóz stra?ników przed kopalni?, poniewa? jest tam mnóstwo nowych postaci oraz zada? i mo?na zosta? magnatem w tym obozie. Ciekawe by?y te? komnaty Pradawnych i Obóz ?owców orków, gdzie prawie zawsze jest sieczka laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
cham
post Jan 2 2010, 08:50 PM
Post #12


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 123
Joined: 1-January 10
From: ValleyOfTheDeath
Member No.: 2,901



Wed?ug mnie najciekawsze miejsce to Obóz Stra?ników przed kopalni?, poniewa? traktowanie kopaczy jak i samego Beziego jest bardzo soczyste. Lubi? te? Grot? u Pradawnych, wysp? Uriziela Obóz ?owców Orków i chatk? tego starego pustelnika, tak jako? mi si? podoba.


--------------------

Jam cz??ci? tej si?y, która wiecznie z?a pragn?c, wiecznie dobro czyni.




Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sneezeair
post Jan 2 2010, 09:04 PM
Post #13


Cie?
**

Group: Members
Posts: 43
Joined: 12-July 09
Member No.: 1,682
Nr GG: 31568115



Jak dla mnie to najciekawszy i najzajebistrzy jest Obóz Przemytników.Nie wiem czemu ale lubi? to miejsce. Ma ten swój klimat i Puszka Okruszka smile.gif S? tam niez?e zadania i w ogóle.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kino
post Jan 15 2010, 08:26 AM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 7
Joined: 10-December 09
Member No.: 2,634



A je?li chodzi o mnie, moim ulubionym miejscem jest w Mrocznych Tajemnicach obóz stra?ników przed kopalni?. Licz?c CA?? koloni?, zdecydowanie mia?d?y inne obozy tongue.gif Zawsze w podstawce id?c do kopalni by?o tam zbyt pusto. Obwarowania, a ludzi zero. A nie da?o si? zrobi? lepszego obozu przed kopalni? ni? ten, który zrobili Poziomkaz.

Mam jeszcze wielki sentyment do Pradawnych. Równie? wszystko by?o u nich ?wietne, nie nudzi?em si? ani razu tongue.gif Gildia Pradawnych by?a tym czym?, co zdecydowanie podnios?o w moich oczach ocen? MT.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OpeL
post Jan 31 2010, 09:58 PM
Post #15


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 31-January 10
Member No.: 3,072
Nr GG: 2281279



Obozem, który przypad? mi najbardziej do gustu jest Obóz Stra?ników Kopalni. ?wietnie pasuje do Gothica, a dzi?ki du?ej ilo?ci nowych zada?, jakie oferuje, jest naprawd? fajny.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
mortis
post Apr 28 2010, 06:19 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 17
Joined: 23-April 10
From: Gurnicza dolina
Member No.: 3,360
Nr GG: 10149215



Moim zdaniem chocia? nie pami?tam jak si? to nazywa?o to w takiej krainie tam gdzie pszed g?ówn? bram? obozu sta? smok w tym obozie by?y duchy mozna tak to uj?? bo niewiem jak to opisa? ale mam nadzieje ?e mnie zrozumieli?cie wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Soltorion
post Apr 30 2010, 06:20 PM
Post #17


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 1
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,419
Nr GG: 12300926



Mi przypad?a do gustu wysp? Uriziela i obóz Stra?ników Kopalni. Na wyspie Uriziela zaskoczy?o mnie to ?e jak sobie szed?em i nagle patrze ?e za mn? leci jaki? lataj?cy miecz (mam na my?li Niewidzialnego Stra?nika). A co do obozu Stra?ników Kopalni idealnie pasuje do Gothica ;]
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 09:46