IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

3 Pages V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> "normalny" poziom trudno?ci
Made of Hate
post Aug 18 2012, 09:06 PM
Post #1


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



Witam.Na pocz?tku napisze tylko ?e uwa?am si? za do?wiadczonego gracza gothica(gra?em we wszystkie cz??ci oprócz arcanii).Rozk?ada mnie na ?opatki poziom trudno?ci w mrocznych tajemnicach. gra?em ju? w jedne z pierwszych wersji,potem 2.01 i podoba?o mi si?.nasz?a mnie ochota by zagra? jeszcze raz. odpali?em poziom normalny. na poczatku stwierdzi?em ?e jest ci??ko,ale z czasem przejdzie. a tutaj takie smaczki jak np topielec spod tamy-maj?c miecz zadaj?cy 80 obra?e? i 70 pkt si?y nie by?em w stanie go zrani? . kolejna sympatyczna rzecz-np w chwili obecnej(maj?c 10 lvl-pocz?tek drugiero rozdzia?u)-krwiopijca ma mnie na par? hitów(ci??ka zbroja cienia-wiem,moglem miec zbroj? ?owców orków ale nie mam jak na razie po co i?c),a nie mam problemów z pokonaniem wszystkich na arenie(oprocz beowulfa ale w koncu i tak zszed?).NPC staj? si? kompletnie nieprzydatni.Da?em skrzypkowi topór z 100 dmg(z wi?kszym damolem te? dawa?em ale juz nie mogl zalo?y?) i np taki szkielet go zabija jak chce,do tego skrzypek pada od paru ataków wilka. kolejny przyk?ad-jeden orkowy pies ci?nie bez problemu dwóch ci?zkozbrojnych stra?ników(brama przed wejsciem na terytorium orków),a mnie ma na hita. Wiem,?e rozwi?zaniem wydaje si? by? napój z rudy,ale co ja zrobie z 40 pkt nauki skoro i tak pkt nauki na hp si? nie zamieni,a napojów dodaj?cych jest ma?o ?(nie pami?tam czy alchemik te? je mo?e nam robi?,je?li tak to i tak sk?adników starczy na ~5).Fajnie,wykoksujemy posta? za?o?my ?e ju? mo?emy bez obawy po lesie sobie ?azi?,ale i tak padamy na par? strza?ów.Dodam jeszcze tak? ciekawostk?-nie wiem czy to jaki? bug,czy ?arcik ze strony twórców,ale sfrustrowany poziomem z ciekawo?ci uzylem kodów(chocia? nigdy nie gram na kodach-to akurat by?o dla beki i na oddzielnym sejwie).wbi?em np w posta? snowa(maga z obozu ?owców orków),no i na swojej drodze spotka?em okrutn? besti? jak? jest k?sacz. U?ylem tchnienia ?mierci 10 razy ?eby go po?o?y?,a orkowego psa jeszcze wi?cej razy bi?em. Wi?c gdzie tu jest sens? nie ma statystyki która podbija obra?enia czarów,a wydaje mi si? ?e skoro jedynym s?usznym rozwi?zaniem jest aktualnie napój z rudy,to bugowanie jest niezb?dne. Owszem,da si? mo?e zebra? uczciwie na 3-4 takie napoje za 40k rudy(handel z ró?nymi kupcami) ale tego potrzeba du?o wi?cej,do tego trzeba wykorzystywa? bug z kerethem(10k rudy za ka?dym razem) albo jakie?tam inne sztuczki.Rudy zdobytej uczciwie-z normalnego handlu czy wszelakiej znalezionej/zabranej ludziom starczy?o by mo?e w ca?ej grze na 3-4 napoje. Czy to jest jedyny s?uszny sposób na rozwój postaci?Kolejna sztuczka ze szkoleniem si? w walce broni?,które sta?o si? praktycznie zb?dne. Mimo informacji o ciosie krytycznym(a raczej szansie na niego) nigdy takiego nie zada?em-dmg jest zawsze sta?e,zmienia si? jedynie animacja walki(no i ciosy wyprowadzane s? szybciej i p?ynniej).
PS,prosz? o sensowne opinie teksty typu "przerzu? si? na ?atwy bo jeste? kiepski i masz gównian? posta?"(uprzedzaj?c:mam tak? jak? mam bo nie buguj?,a na ?atwy nie bede si? przerzuca? bo za daleko zaszed?em-tzn nie tyle daleko co zesz?o si? g?ównie przez brak teleportów do danych obozów),albo "nie p?acz jak nie umiesz gra?" zlewam kompletnie :-)
pozdrawiam serdecznie
edit: nie zapominajmy tak?e o znacznie zmienionej tabeli do?wiadczenia. fajnie,jest napój z rudy który przez ca?? gr? da nam te 120 nauki ale tu nie o PN nawet chodzi,tylko o hp,które jest bardzo ma?e
edit2: gwoli ?cis?o?ci mam teraz 85 si?y/walke 1h 35 procent/miecz blizny(100 dmg)/15 zr?cznosci/hp ponad 200(tyle co bazowo+3 napoje z komnaty thoursa w zamku +10 hp kazdy)(ale zr?czno?? akurat potrzebna mi do zycia nie jest,jakos nigdy nie lubilem walki na dystans)

This post has been edited by Made of Hate: Aug 18 2012, 09:47 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 18 2012, 09:06 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Insipiens
post Aug 19 2012, 09:24 AM
Post #2


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Powiem Ci tak - Poziomki celowo podkr?cili poziom trudno?ci, aby gracze mieli wyzwanie, poniewa? poziom ?atwy to poziom standardowy z orygina?u, a MT powoduje, ?e gra jest wtedy jeszcze ?atwiejsza.

Co do potworów i NPCów - ci pierwsi zostali mocno przykoksowani, NPC tylko troszk? (je?li w ogóle byli), z tego wzgl?du, ?e wi?cej walczymy z potworami ni? z lud?mi, wi?c jest to raczej oczywiste. A ze Skrzypkiem nie ma co biega? - wi?cej z nim problemów, a raz wzi??em go ze sob?, to pad? po sekundzie walki. Szkoda zachodu.

Czary s? dosy? s?abe, nie ma co tego ukrywa?, ale i tak polecam inwestowanie w kr?gi, bo pomimo swojej s?abo?ci to i tak s? one bardzo przydatne. Tylko nie inwestuj w sam? magi?, ale rób hybryd? wojownik-mag. Tak jest naj?atwiej. Aha, i nie ma co inwestowa? PN w man? - sama przyjdzie z napojów, przedmiotów itd. Na koniec gry mia?em jej bodaj?e oko?o 300 (lub 500, ju? nie jestem pewien, w ka?dym razie du?o), a nie wyda?em na ni? ani punkcika.

Co do napojów z rudy - b?dziesz jej mia? o wiele wi?cej ni? na 3-4, uwierz. Ja jednorazowo na sprzeda? mia?em stuff za 120k rudy, wi?c to ju? by?y 3 napoje, a to tylko jednorazowa sytuacja. Kereth nie jest zabugowany, tylko celowo zosta? tak stworzony, aby by?o komu sprzedawa? mas? drogich rzeczy, które si? znajduje. Swoj? drog?, raz mia?em sytuacj?, gdy posiada?em 346 PN i przez jaki? czas nie mia?em czego z tym zrobi?. wink.gif

Co do ciosów krytycznych - to chyba Tizgar pisa? w którym? temacie, ?e szansa na krytyka tak czy siak wynosi 10%, niezale?nie od tego, ile zainwestujesz. Chyba, ?e masz bro? dodaj?c? szans? na cios krytyczny + 100% wyszkolenia w broni, to wtedy szansa wygl?da tak: bazowe 10% + bonus z broni (bo ca?o?? jest powy?ej 100%). Tutaj powinien kto? to potwierdzi?, bo szczerze mówi?c, te? nie wiem do ko?ca, jak to dzia?a. wink.gif Ale i tak warto dobija? do 100%, poniewa? dopiero wtedy w jednor?cznej walczysz jak mistrz (miecz z do?u, obroty, te sprawy), a w 100% dwur?cznej trzymasz bro? jak jednor?czn?. Z tym ?e w zale?no?ci od wyborów w grze, b?dziesz móg? dobi? do 100% albo jednor?czn? albo dwur?czn? bro?, obu nie mo?na.

S?ówko na koniec - zaci?nij z?by i graj dalej. Z czasem b?dzie ?atwiej.

PS Przeszed?em gr? na trudnym, wi?c da si?.

This post has been edited by Insipiens: Aug 19 2012, 09:39 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 19 2012, 03:36 PM
Post #3


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Do broni dzia?? to tak ze system % nauki oznacza sie tak ze % oznacza szansna trafienie ogolne trafienie sta?a crit to 10% mozna go zwiekszyc przekraczajac % wartosc poslugiwania sie broni powyzej 100% max w przypadku mt to 105% czyli mjac 105% mamy 100% szansy na trafinie wroga z czego 15% szansy na trafienei crit


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 19 2012, 06:20 PM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



dzi?kuj? za cz??ciowe rozwianie w?tpliwo?ci ;-) ale nadal chcia?bym przedyskutowa? problem HP. w tej chwili walka polega na tym ?eby podbiec wywali? komu? bu?? i albo kogo? sprz?tniesz na hita,albo on ciebie na 2 (te nieszcz?sne z?bacze). dobrze ?e tabela do?wiadczenia zosta?a zmieniona,bo napój z rudy to rekomensuje,ale problemem jest HP. zgadzam si? w ca?o?ci ?e NPC zostali s?abo podkr?ceni/wcale. ale gdzie jest sens ?e np k?ad? elitarnych,do?wiadczonych wojowników bez problemu a zabija mnie topielec ? poziom trudnosci zosta? podkr?cony ale gra w pewnym sensie zosta?a pozbawiona balansu mi?dzy si?? poszczególnych istot.kowal nie jest w stanie zabi? topielca biggrin.gif. fajnie i sympatycznie ?e jest wi?ksze wyzwanie,ale troch? bez umiaru system gry zmienia si? z normalnej walki na "wyci?gnij jednego i módl si? ?eby? go waln?? pierwszy"(w normalnym gothicu te? tak si? robi?o ale z du?o silniejszymi istotami np jak bi?em szkielety w wie?y mgie? to mia?em zbroj? cienia,ale mieczyk blizny i pada?y tam na 2 hity,ale ja te? od dwóch ciosów gin??em-po prostu mialem zdecydowanie za slaby lvl). Podsumowuj?c: wg mnie napój z rudy ca?kowicie zniszczy? mroczne tajemnice ;-) ch?tnie powróci?bym do wersji 2.01(chyba za wiele zmian w stosunku do 2.02 nie ma),i wprowadzi? pewien bajzel w ?wiecie gothica. Nie wiem czy autorzy moda chcieli ?eby gracz mia? na co wykorzysta? nadmiar rudy(bo jak gram najcz??ciej jest tak ?e mam kupe ?miecia e ekwipunku,mniej lub bardziej warto?ciowego,rudy te? full bo pó?niej wszystko co si? przyda si? znajduje-wyj?tek np zbroja ze smoczych ?usek 20k rudy albo inne zbroje),i chcieli ?eby gracze mieli porz?dek w plecaku ;p dobra to jeszcze jedno pytanko: od ilu procent walki broni? dwur?czn? bezi pos?uguje si? t? broni? tak jak w podstawowym gothicu na poziomie wojownik(czyli trzyma jak noob ale wyprowadza 3atakowe kombinacje i na boki szybciej ciacha) ?
pozdrawiam


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 19 2012, 06:49 PM
Post #5


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Tp graj na ?atwym napisze to tak ze pojmiesz

?atwy na 2.02 to to samo !!! co 2.01

Npc ma zbroje i nieda sie go podkrecic a pancerze istot da sie st?d ta roznica duzo osób przesz?o na trudnym wiec ty tez dasz rade albo polegniesz


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Aug 19 2012, 08:21 PM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Do wcze?niejszych postów doda?bym, ?e z ka?dym stworem walczy si? inaczej. Jak opanujesz dobrze walk? mieczem(kiedy zadawa? ciosy/kiedy blokowa?) to wygrasz zawsze, je?li oczywi?cie przebijesz pancerz stworze?. Podpowiem, tylko ?eby du?o inwestowa? w si??...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 19 2012, 08:52 PM
Post #7


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



CYTAT(Smolo @ Aug 19 2012, 10:21 PM) *
Podpowiem, tylko ?eby du?o inwestowa? w si??...

Czy ja wiem, czy tak du?o... Ja po dobiciu jej do 120 zacz??em inwestowa? w kr?gi, walk?, kowalstwo, itp. Wróci?em do tego dopiero pod koniec g?ównego w?tku MT, aby móc skorzysta? z Ostatniego Ciosu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 20 2012, 07:26 AM
Post #8


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



Tizgar: nawet nie przeczyta?e? mojego postu :-) napisa?em,?e wola?bym wróci? na 2.01(oboj?tnie na jakim poziomie) bo tam by?a standardowa tabela i nie by?o napoju z rudy.
@insipiens: to sk?d mia?e? tyle tej rudy(co pisa?e? ?e jeden raz 120k rudy)?stawiam ?e zapewne ju? po pobycie u pradawnych,bo tam jest pelno takiego drogiego ?miecia ;-) no nic mam rud? na jeden napój,105 si?y teraz,chyba go sobie zrobie i jeszcze si?? podbij?. zobaczymy co z tego b?dzie.
a i jeszcze pytanko kiedy alchemik daje nam questa z nasionami? zrobi?em dwa poprzednie zadanka,a chcia?bym ?eby warzy? mi mikstury. i ostatnie pytanie s?ysza?em co? o paru bugach
1) je?li nauczymy si? kowalstwa chocia? podstaw u innego kowala,to anghar(ten u przemytników-dobrze napisa?em?) nie bedzie nas chcia? dalej uczy?
2) co? s?ysza?em o bugu z alchemikiem ?e jak wszystkie zadania zrobimy dla niego wcze?niej to jak pojawi si? on w miescie orków to nie b?dzie chcia? z nami gada?
3) jaka jest prawidlowa kolejno?? wykonywania zada? z drugiego rozdzia?u-chodzi o 3: przemyt rudy,zaginieni kopacze,i jeszcze bodajze ten quest z magnatem i melkorem. w solucji bodaj?e co? by?o ?e je?li przemytem rudy si? nie zajmiemy na pocz?tku to kosa nas b?dzie atakowa?(mia?em ten bug i 2.0 i 2.01 ;/)
pozdrawiam

This post has been edited by Made of Hate: Aug 20 2012, 09:56 AM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 20 2012, 03:24 PM
Post #9


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



sorki za multiposta ale musz? si? spyta?: czy rzeczywi?cie jest tak ?e je?li nie mamy pier?cienia kortha przy pierwszej rozmowie z nim,to potem nie dostajemy bonusa do si?y? bo wie?? mgie? obszed?em z obu stron(od strony morza ze skrzypkiem biggrin.gif) i stwierdzam ?e nie mam mo?liwo?ci wyczyszczenia jej. zosta? mi tam jeden wojownik cienia(lajt;d) szkielet mag(lajt) i nieumarly cieniostwór. w trójk? robi? mi bajzel bo i mnie i skrzypka cieniostwór/wojownik maj? na hita-dodam jeszcze ?e mimo topora lee (150 dmg) i 115 punktów si?y cieniostworowi nie mog? nic zrobi?.Jak kto? zna miejsce(jesli jest takie) gdzie mozna w miare latwo znalezc w drugim rozdziale zwoj zniszczenia nieumar?ych to by?bym wdzi?czny. dodam jeszcze od siebie ?e nie wiem czy to kolejny bug,ale bry?a lodu w postaci zwoju nie dzia?a na potwory. pocisk leci idealnie i trafia w potwora,wy?wietla si? nawet efekt ale potworek nie dostaje ?adnych dmg i nie jest unieruchomiony(testowane na topielcach,z?baczach i nieumar?ym cieniostworze)-jako efekt z broni(ostrze chwa?y) wszystko jest ok.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 20 2012, 08:39 PM
Post #10


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



Bry?a nie dzia?a na wszystkie potworki, niestety. Co do bonusu, to ja zawsze oddawa?em Korthowi pier?cie? dopiero po otrzymaniu od niego questa i zawsze dostawa?em si??. Na tego cieniostwora polecam B?ogos?awione Ostrze Zmierzchu, znajduje si? ono nad tym tylnym wej?ciem do Wie?y Mgie?. A zwój, je?li si? nie myl?, to nie zadzia?a na maga (cieniostwora to na 100% nie ruszy).

This post has been edited by Insipiens: Aug 20 2012, 08:42 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 21 2012, 09:53 PM
Post #11


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



dzi?ki za odpowied?,problem rozwi?za?em zachodz?c wie?e mgie? z dwóch stron i wybijaj?c po 2 szkielety ;p ogólnie zosta? tylko szkielet,wojownik cienia,i cieniostwor. skrzypka wygnalem,a cieniostwora wepchnalem do przemytnikow i pozniej tylko go dobilem(oczywiscie nikt nie zgin?? ;p). ps demon jest przesadzony-?a??c z jednym demonem rozwali?em kr?g gdzie s? relikwie innosa,wszystkie brzytwy przy wie?y xardasa i brzytwy i orków przy portalu(pilnowanego przez orka pulkownika co ma starozytny topor potegi) . aktualnie boje sie wbi? w 3 rozdzial(almanach musze tylko przyniesc z jaskini goblinow,ale mi sie nie chce)-bo alchemik znika i jeszcze cos z eremit? si? chyba dzieje ;P. Co? pozostaje mi przykoksowa? posta? bo kathagor bije mnie mimo staro?ytnego topora pot?gi(75 % bia?? 2h) i 159 si?y,oraz pancerza magnata z dobrym amuleten i pierscieniami z plusami do obrony ;-) padam na 3 hity,skubany zawsze pierwszy kose wyjmie(juz pod koniec rozmowy wyjmuje),a jesli samemu sie wyjmie podczas rozmowy to tylko w przypadku tego lorda gra sie zawiesza na rozmowie i nie mozna si? ruszy? a lord kathagor nas t?ucze. tak czy inaczej hp mojej postaci jest ?mieszne(trzysta z groszami;]),mimo w miare wysokiego(jak na drugi rozdzial i nierozpocz?ty w?tek pradawnych-16) lvla ,dobrego pancerza,brzytwa zabija mnie dwoma ciosami ;P


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 22 2012, 05:36 PM
Post #12


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



A grasz w 2.01, czy dalej na normalu w 2.02? W 2.02 alchemik znika dopiero w 5 rozdziale, a eremita zostanie zabity przez Miltena. Generalnie II rozdzia? jest chyba najoptymalniejszy do tego, aby uko?czy? ca?e MT i potem wróci? do orygina?u.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 22 2012, 06:04 PM
Post #13


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



znika w 3 zawsze w nim znika?


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 22 2012, 09:54 PM
Post #14


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



W 3? By? mo?e ja co? pomyli?em. Je?li dobrze pami?tam, to nie zagl?da?em do niego, gdy zacz??em g?ówny w?tek po sko?czeniu MT, wi?c zapewne macie racje. Tak czy siak, uwolnienie go najcz??ciej wykonuje si? przy okazji ataku na Obóz Orków.

This post has been edited by Insipiens: Aug 22 2012, 09:55 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 23 2012, 09:09 AM
Post #15


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



alchemik rzeczywi?cie znika w 3,mój b??d ;-) co do mrocznych tajemnic to ostatnio pykn??em sobie 6 napojów z rudy,i jeszcze mam hajsu na 5 przynajmniej,ale niestety wyst?puje bug u keretha(i innych handlarzy z nadmiarem rzeczy)-po prostu gdy sprzeda mu si? sporo rzeczy to gra laguje strasznie przy przenoszeniu rudy z ekwipunku do okna handlu-s?dzi?em ?e to wina mojego kompa ale ustawi?em sobie najmniejsze mo?liwe opcje grafiki na czas handlu ale to tak?e nie pomaga :/. uriziela skopa?em ju?(pocz?tek 3 rozdzia?u,jedyne co wykonane to odwiedziny na cmentarzysku orków). Mam jeszcze par? drobnych pytanek:
1)Shergar uczy do 100 broni 2h dopiero po zabiciu uriziela?bo wczesniej nie chce.
2). Mam p?omie? innosa(anghar mi kosior od shergara ulepszy?) ,290 si?y(i jeszcze z 30 w napojach na wyspie uriziela,almanachu si?y,i jab?kach),a mimo to nad trollem na wyspie uriziela m?czy?em si? z 5 minut.rozpruwacze-no dwóch naraz to mo?e zabije,ale potrzeba mi na nich okolo 6 ciosów,oni maj? mnie na dwa(jakby co to mam 20 lvl,zbroje z wyspy uriziela-taka sama jak zbroja rycerza z podziemnego swiata,tyle ze wieksza obrona przed broni? a nieco mniejsza przed pociskami).Czy tak b?dzie ca?y czas czy mo?e nast?pi jaki? prze?om i znajde dajmy na to jak?? dobr? kos?(lepszej od ostatniego ciosu chyba nie ma?wiem ?e j? ma paladyn przywo?ywany-na razie go nie przywo?a?em,bo chc? z nim oczy?ci? podziemny ?wiat-niestety nieustraszony wojownik innosa ucieka przed demonicznym rozpruwaczem XD)?
3)czy znajdzie si? jaki? lepszy amulet od serca innosa?ja aktualnie mam pierscien wsparcia+podarunek od Eline+serce innosa i niedlugo jak kupi? napojów wi?cej to zmieni? wsparcia ring na pierscien pogardy(od thangora) ? I czy itemki które mo?e za?o?y? tylko s?uga beliara mog? si? "dobremu" beziemu przyda? dajmy na to do jakiego? questa czy tylko mozna je sprzeda??
4)shergara nie da si? zbi?? te? ma interesuj?cy kosior z tego co pami?tam.
5)Jest sens ostrzy? p?omie? innosa?gdzie? tu na forum czyta?em ?e wtedy wyst?puje jaki? bug i dmg jest jak z pi??ci ,tak?e nie wiem.
6)Czy je?li w 3 rozdziale b?d? chcia? si? uda? po multiteleport to mo?e mi si? zbugowa? zadanie z d'brucem w 5?(pamietam ze w zatopionej wiezy tam stoi d'bruce do 5 rozdzia?u)-chcia?bym podbiec i zwin?? ten teleport i tyle.
PS. wielkie dzi?ki za wszelakie odpowiedzi w tym temacie ;-)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Insipiens
post Aug 23 2012, 09:17 AM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 19
Joined: 8-June 12
Member No.: 5,394



1. Szczerze to nie wiem.
2. Lepszej dwur?cznej od Ostatniego Ciosu nie ma. A sam paladyn nie jest za dobry, oczywi?cie zadaje du?y dmg, ale pada do?? szybko. Podziemny ?wiat lepiej oczyszcza? metod? wyci?gania pojedynczych potworów.
3. Je?li si? dobrz? orientuj?, to nie. Jest jeszcze pier?cie? B?ogos?awiony Obro?ca, który jest lepszy od Pier?cienia Pogardy, natomiast je?li wykona?e? zadanie z paczk? rudy to ju? go nie zdob?dziesz.
4. Nie.
5. Zrób osobnego save'a i przetestuj.
6. Prawdopodobnie tak. Zreszt?, od niego nagrod? jest jaka? szata, której i tak nie nosi?em oraz wspomniany wcze?niej Ostatni Cios, wi?c sama nagroda nie jest jaka? rewelacyjna.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 23 2012, 11:30 AM
Post #17


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



to tak shergar chyba jest zbugowany bo zabi?em uriziela i niestety nie uczy,szlag mnie trafia no ale chyba nic si? z tym nie zrobi. przetestowa?em p?omie? innosa-dmg jest takie jak z pi??ci jedyna ró?nica to taka ?e ta bro? zabija od razu sleep.gif.
naprawd? by?oby super jakby kto? wiedzia? jak sk?oni? shergara do dalszej nauki,bo chcia?bym mie? 100 procent
edit: zdenerwowa?em si? bo kisi?em te 70 pkt nauki na to + troszk? jeszcze na zr?czno?? ,gdzie? na forum w?a?nie wyczyta?em przyzwa?em kodem the cheatera i u niego si? nauczy?em(tego nawet oszustwem nazwa? si? nie da bo punkty nauki zabiera normalnie)
Teraz si? zastanawiam gdzie mo?e si? przyda? paladyn,bo my?l? nad przyzwaniem i pobiciem go od razu(niestety jak sie go pobije i wstanie to powie ?e jego czas dobieg? tutaj konca i ucieka biggrin.gif)
a do wie?y nie b?d? szed? ju? trudno i tak do bractwa mam teleport i do obozu przed kopalni?(a stamt?d i do starego i do nowego niedaleko) szkoda ?e nie ma oddzielnej runy do przemytnikow,ale nie mo?na mie? wszystkiego niestety ;/ ten b?ogos?awiony obro?ca to zapewne dostaje si? go od magów wody jak im si? da przesy?k?? no s?dz? ze do 380 pkt si?y mo?e dobij? mam jeszcze 2 napoje daj?ce po 6 si?y i 6 zrecznosci-ale ich na razie nie uzywam bo chc? dobi? do 120 zr?czno?ci przynajmniej.
Najwi?kszym problemem i tak dla mnie s? Ci handlarze kiedy gra laguje przy przenoszeniu rudy.przez to nie mam sk?d rudy wzi?? i lipa,a tak to bym spokojnie z 4-5 napojów zrobi?

This post has been edited by Made of Hate: Aug 23 2012, 12:03 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 23 2012, 03:47 PM
Post #18


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



sher ma bug i nigdy cie nie nauczy jest to jesden z 2 bugów ktore ma jeszcze mt

p?omien innosa to najlepsza bron w grze wiec ostrz ( jak cos wyczytujesz na forum to zwróc uwage na date posta wiele rzeczy zosta?o poprawionych zreszta jest o tym wzmianka w newsach do odpowiednich patchy


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Made of Hate
post Aug 23 2012, 05:45 PM
Post #19


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
Member No.: 3,464
Nr GG: 10301118



CYTAT(Tizgar @ Aug 23 2012, 04:47 PM) *
sher ma bug i nigdy cie nie nauczy jest to jesden z 2 bugów ktore ma jeszcze mt

p?omien innosa to najlepsza bron w grze wiec ostrz ( jak cos wyczytujesz na forum to zwróc uwage na date posta wiele rzeczy zosta?o poprawionych zreszta jest o tym wzmianka w newsach do odpowiednich patchy

tizgar chyba jeden z 3 tych najpowa?niejszych ;p 1.kosa nas atakuje 2.straznicy kopalni nas atakuj? no i najwiekszy nie tyle bug co b??d twórców zmiana tabeli do?wiadczenia i napój-tzn niech sobie to zostanie na zdrowie ale niech bonus hp co kazdy poziom b?dzie 2x wi?kszy-na 20 lvl mam 600 hp z czego ~100 jest z eliksirów(3 w komnacie thorusa(+10 hp kazdy),jeden od cor caloma(+5_,jeden od alchemika,tam ze 2 znale?ne(jeden +5,drugi +10),i 2 po 15 hp kazdy na wyspie uriziela
wyczyta?em na forum,sprawdzi?em sam na paru NPC na przyk?ad na ?wi?tynnym stra?niku-atakowa?em go a)nienaostrzzonym b)naostrzonym c)pi??ciami(w kolejnosci a ,c,cool.gif efekt? nienaostrzonym na hita pada?,pi??ciami na 2(równiutko pó? hp mu zabiera?o),naostrzonym dmg identyczne jak z pi??ci +typek od razu gin??


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 23 2012, 09:27 PM
Post #20


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Dziwne skoro ja przeszed?em mt lacznie juz 36 razy i ani razu nie mia?em zadnego z tych bugów ktore nie istnieja 2 bugi to atakuajcy bandyci i shergar brak nauki pomniejsze bugi to brak pe?nej opcji obstawiania na arenie reszta tych waszych bugów nigdy na 36 razy mi sie nie zdarzy?a co oznacza ze takowe nie istnieja

Jak sie gra tak jak trzeba to jakos nic sie nie dzieje

W kazdym poscie nazekasz a hp co znaczy ze narzekasz na poziom trudny taka jest prawda prosze cie skoncz bo skoro kilkuset osobom uda?o sie przejsc to znaczy ze jest git chociaz wed?ug mnie dalej to jest za latwo


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Pages V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
3 User(s) are reading this topic (3 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 28th March 2024 - 17:26