IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Optymalne Rozwi?zanie Bugów Gry, Czyli jak pogra? i nie czeka? na patcha ;]
Colder
post May 10 2010, 06:44 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 7-February 10
Member No.: 3,086



Witam,
szczerze to jestem zawiedziony tym co si? sta?o ;/
B??dy, B??dy i jeszcze raz B??dy ;/
22 Strony postów w temacie o bugach to jednak co? tongue.gif
W tym temacie NIE piszemy "Wola Boga mam buga ja ja ja, co mam zrobi? o kurde, no co mam zrobi? ? Prosz? Pomocy PLSSS" Tylko pokazujemy jak naprawi? istniej?ce bugi smile.gif
W ogóle to my?l? ?e Im si? co? popiepr***** z NPCMODE, ale to niewa?ne tongue.gif

#Bug 1
B??d na arenie
Je?eli idziemy b?d? czekamy na walk? na arenie, lecz nasz przeciwnik nagl? si? zatrzyma? w??czamy Marvin mode, namierzamy na niego, klikamy "O", dochodzimy nim przed aren? i odmieniamy si? znowu w beziego. Po tej operacji nasz przeciwnik ju? bez problemów dojdzie na walk? ;] To samo si? tyczy obstawiania walk w SO ;]

#Bug 2
Atakuj? Mnie Stra?nicy Kopalni
No niestety tu jest du?o pierd*** si? :/, moim sposobem jest zmienienie KA?DEJ osobie (stra?nika) w kopalni npcmode na 3, namierzamy na niego, w konsoli wystukujemy "edit focus" po czym wpisujemy "npcmode = 3", po tej operacji stra?nik nie b?dzie nas atakowa?, b?dzie mo?na z nim pogada? itd wink.gif // Moje Pytanie, Czy To Si? Zapisuje ?, bo je?li nie to chyba dostan? ...... (prosz? o szybk? odpowied?) //

#Bug 3
Bandyci Mnie Atakuj? (Quentina i Kosa)
To samo co UP, musimy im zmieni? NPCMODE na 3. Polecam jeszcze za?o?y? naszyjnik przemytników, mnie wtedy nie atakowali lecz nie mo?na by?o z nimi porozmawia?, po zmianie npc mode na 3, otworz? im si? usta tongue.gif


Tyle ode mnie! Postaram si? doda? jeszcze co? pó?niej, dodawajcie te? swoje BUGI i sposoby ich rozwi?zania,
Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia Poziomkom tongue.gif


PS: Jak wyjdzie jaki? patch to trzeba b?dzie gra? od nowa ? Tego nie prze?yje ... ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 10 2010, 06:44 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tizgar
post May 10 2010, 07:08 PM
Post #2


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Rozwi?zanie bugów to takie z?by nie na sile nagina? zasady i tempo rozgrywki w mt a druga rzecz nie naciska? "c" klawisz ten powoduje automatyczna walk? z namierzonym npcem nawet bez ?adnego ataku w ten oto sposób dla testu naciska? c na szkodnika wywo?a?em wojno stoj?c w miejscu


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 10 2010, 07:09 PM
Post #3


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 146
Joined: 24-November 09
Member No.: 2,508



Co do Bugu 3 to jest jeszcze jedno(albo i wi?cej) rozwi?zanie:
Pogada? z kos? na Caps Lock'u, a nast?pnie przywo?a? quentina kodem(insert org_858_quentin["_"="Shift"+"/")

Wymaga troch? mniej roboty:P (?eby nie by?o - sposób jako pierwszy opisa? Tizgar)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baggio
post May 10 2010, 07:24 PM
Post #4


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



jest jeszcze bug z nauk? walki broni? 2H powy?ej 89%, dobrym sposobem na to jest przywo?anie postaci "cheatera" kodem "insert ch", po klikni?ci na t? posta? mo?emy nauczy? si? wszystkich um na max itp. (czyli bro? 2H mamy za?atwion? ;p)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Colder
post May 10 2010, 07:28 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 7-February 10
Member No.: 3,086



Ale jestem lowek, zrobi?em to co sam zakaza?em :X
Prosz? o delete ;p
No chyba ?e ma kto? pomys? to:
Ogólnie rzecz bior?c to macie jaki? pomys? na tych ch?opków z kopalni ;/ ?
Chcia?em do nich do??czy? ale oni ci?gle mnie atakuj?, npctype które jako tako pomaga nie zapisuje si? po relogu co mnie niestety nie pociesza ;/

This post has been edited by Colder: May 10 2010, 07:33 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 10 2010, 07:54 PM
Post #6


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



na 2h bron mo?na wykorzysta? ksi??k? która ma drow kopiowa? ja mo?na do woli bez problemów aczkolwiek sherr nauczy przy 99% o dziwo


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dawido312
post May 10 2010, 08:08 PM
Post #7


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 146
Joined: 24-November 09
Member No.: 2,508



Czyli perfidny bug? ;(

Komu? si? 9 z 8 pomyli?a xD (Chodzi mi o to, ?e powinien uczy? od 89, a uczy od 99, czyli komu? kto pisa? skrypty si? 9 z 8 pomyli?a tongue.gif)

This post has been edited by dawido312: May 10 2010, 08:13 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Keldorn
post May 10 2010, 08:14 PM
Post #8


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 22
Joined: 1-May 10
Member No.: 3,459



Edit Atributes/NPC mode = 3 nie zapisuje si? ka?dy load sejwa, zmiana lokacji zniweczy cale starania - próbowa?em to na Stra?nikach przy Kopalni i po ponownym za?adowaniu sejwa wszystko posz?o si? je. Tak?e ta metoda jest tylko na chwile ale jest skuteczna
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post May 11 2010, 12:06 PM
Post #9


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



Je?eli kto? wymy?li jak rozwi?za? problem z aren?, ?eby mo?na by?o gada? normalnie ze Scattym i odbywa? walki z np. Kirgo i Kharimem (przez to nie moge uko?czy? questa na przyj?cie do SO sad.gif ), to naprawd? b?de wdzi?czny... Mo?e tylko wspomn?, ?e wystarczy nie pogada? ze Scatym po walce, albo spó?ni? si? jeden dzie? na walk? z kim? na arenie, to wtedy bug si? robi...

This post has been edited by Smolo: May 13 2010, 01:06 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fenix
post May 11 2010, 12:17 PM
Post #10


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 116
Joined: 5-January 09
Member No.: 79



Odkry?em ?e bug z walk? na arenie si? nie robi jak spó?nicie si? 1 dzie?, je?li wi?cej to ju? macie buga. No ale uda?o si? to naprawi? biggrin.gif

Ps, przyda?by mi si? save'a od tych, którzy ci?gle maj? buga ze stra?nikami (najlepiej jeden przed zabiciem królowej pe?zaczy, a drugi jak ju? s? w obozie.)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Colder
post May 11 2010, 12:46 PM
Post #11


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 7-February 10
Member No.: 3,086



Ja mam ten problem, jestem nadal w 1 rozdziale, a zacz??y mnie atakowa? po tym jak odebra?em list? od lana ;/
Co do areny to nie rozumiem, napisa?em jak to naprawi? tongue.gif

Bardzo prosz? o pomoc, nie znam si? na modingu ale na pewno gdzie? s? te pliki zapisuj?ce atrybuty postaci, zmieni? bym ka?demu z kopalni npctyle na 3 i po problemie. Jednak z zaciekawienia zacz??em od nowa gr? i na samym pocz?tku stra?nicy te? mieli npctype = 1 i mnie nie atakowali...

Ponawiam pytanie czy nowy patch b?dzie wymaga? zacz?cia gry od pocz?tku tongue.gif

Gdzie s? save bo nie mog? znale?? ? :/

This post has been edited by Colder: May 11 2010, 01:10 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GotHackerTeem
post May 11 2010, 01:16 PM
Post #12


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 83
Joined: 2-January 09
Member No.: 43



hahahha ale jaja mialem dla fenixa save z bugiem stra?ników i sie naprawilo hahahhaha
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Colder
post May 11 2010, 01:29 PM
Post #13


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 7-February 10
Member No.: 3,086



JAK ?!
Powied? dok?adnie co i jak zrobi?e? !
To dla mnie choler**** wa?ne ;/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 11 2010, 01:32 PM
Post #14


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Pewnie wczyta? sejwa.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skotar
post May 11 2010, 03:12 PM
Post #15


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 16
Joined: 10-May 10
Member No.: 3,550
Nr GG: 5110954



CYTAT(Colder @ May 10 2010, 08:44 PM) *
#Bug 2
Atakuj? Mnie Stra?nicy Kopalni
No niestety tu jest du?o pierd*** si? :/, moim sposobem jest zmienienie KA?DEJ osobie (stra?nika) w kopalni npcmode na 3, namierzamy na niego, w konsoli wystukujemy "edit focus" po czym wpisujemy "npcmode = 3", po tej operacji stra?nik nie b?dzie nas atakowa?, b?dzie mo?na z nim pogada? itd wink.gif // Moje Pytanie, Czy To Si? Zapisuje ?, bo je?li nie to chyba dostan? ...... (prosz? o szybk? odpowied?) //


hmmmm ......... czasoch?onne b?dzie za ka?dym wczytaniem gry zmienianie ka?demu NPCowi kodami z 1 na 3, wi?c mo?e by tak wybi? stra?ników bez imion i nie potrzebnych ju? w fabule itp. wtedy po wczytaniu gry b?dzie mniej do zmieniania. Wiem, ?e to ?adne rozwi?zanie sad.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Keldorn
post May 11 2010, 04:53 PM
Post #16


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 22
Joined: 1-May 10
Member No.: 3,459



Nie jestem testerem ani moderem wiec nie znam si? na mechanice skryptów ale odnosz? wra?enie (intuicja mi podpowiada) ?e bug ze stra?nikami inicjuj? dialog z Diego o Przemytnikach i pó?niejsze zadania dla nich a tak?e dialog z Draxem czy jak mu tam, tym 1wszym stra?nikiem w kopalni. Po zabiciu Królowej zaczyna si? pod górk? czyli all na nas kampi?. Do tego dochodzi te? zadanie Diego na zaufanie czyli list? od Iana ale po tym zadaniu wci?? by?o cacy dopiero po zabiciu królowej zacz??a sie zabawa.

Mia?em zacz?? gr? od nowa aby to przetestowa? ale chwilowo ?upi? w G2, czekam na update od poziomek. Uwzgl?dnijcie to co napisa?em mo?e Was to nakierowa? na rozwi?zanie.

This post has been edited by Keldorn: May 11 2010, 04:55 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GotHackerTeem
post May 11 2010, 05:05 PM
Post #17


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 83
Joined: 2-January 09
Member No.: 43



s?uchajcie mnie normalnie ludzi trzeba próbowa? ten bug raz jest raz nie ja chcia?em da? save fenixowi wychodz? z kopali ?eby si? upewni? a stra?nicy do mnie dobra robota id? do kazia ma co? wa?nego do cb a ja morda normalnie zadowolona jak nic smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Sysia
post May 11 2010, 05:09 PM
Post #18


Cie?
**

Group: Members
Posts: 40
Joined: 2-May 10
From: Gdynia
Member No.: 3,470



Ja mam Sava przed zabiciem królowej i po jak jestem w Obozie stra?ników kopalni inf. na pw lub na gg.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fenix
post May 11 2010, 05:11 PM
Post #19


Szkodnik
***

Group: PoziomkaZ
Posts: 116
Joined: 5-January 09
Member No.: 79



Czyli si? mnie przestraszyli biggrin.gif

A tak na serio, to czy jeste?cie pewni ?e w ferworze walk nie uderzyli?cie ?adnego stra?nika ani kopacza?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Colder
post May 11 2010, 06:27 PM
Post #20


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 13
Joined: 7-February 10
Member No.: 3,086



Na pewno nie, szczególnie ?e ja by?em po list? do lana i mnie zaatakowali po powrocie ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 02:16