IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Macio pyta graczy, Temat przeznaczony dla tych którzy s? co najmniej w trzecim rozdzial
Macio
post May 3 2010, 08:33 AM
Post #1


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



1. Czy w pierwszym rozdziale mog? uda? si? do pradawnych? Znaczy pytam czy tam wyrobi?, nie czy mog?, bo móc to mog?. Mam 18 lvl, ale s?dz?, ?e to jeszcze za wcze?nie, ale z drugiej strony IV rozdzia? te? odpada...
2. Jak uwolni? w III rozdziale alchemika z lochów u orków? Przecie? tych obdartusów w mie?cie s? setki! Jak ja im podo?am? - nigdy tego questa nie robi?em jak co?.
3. Otrzyma?em ju? odpowied?, ale musz? si? upewni?... gdy Thorus przyjmie mnie na s?u?b? mog? wykonywa? zadania od Kazzia? Chodzi mi konkretnie o bandytów i o te dwie gadziny. Bo w 1.3 by?o trzeba by? stra?nikiem obozu przed kopalni?.
4. Zna kto? jakie? sloty oprócz daszku niedaleko placu wymian na skrytk? tego dziwnego pude?eczka i tego czego??
5. Jakie s? skutki u?ycia tego pude?ka?
6. Czy misj? z Chromaninem mo?na zrobi? w I rozdziale? Wiem, ?e do twierdzy zmiennokszta?tnych dostajemy si? z Gornem, ale po co czeka? do IV rozdzia?u? Boje si? tylko bardzo, ?e co? si? zbuguje i nie b?d? móg? w czwartym rozdziale zdoby? kamienia ogniskuj?cego.

Na razie wszystkie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 3 2010, 08:33 AM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Bruce
post May 3 2010, 08:37 AM
Post #2


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



1. Tak.
2. W 3? Uwalnia si? go w 5.
3. Nie. Musisz by? Stra?nikiem Kopalni.
4. Znam, ale nie podam. Napisz?, ?e jest ich 9.
5. Patrz punkt 4.
6. Mo?na. Tylko pami?taj zamkn?? z powrotem bram?. Inaczej Gorn nieco si? pogubi. Ale mimo wszystko zdob?dziesz ten kamie?.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 3 2010, 08:56 AM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Bruce @ May 3 2010, 08:37 AM) *
1. Tak.
2. W 3? Uwalnia si? go w 5.
3. Nie. Musisz by? Stra?nikiem Kopalni.
4. Znam, ale nie podam. Napisz?, ?e jest ich 9.
5. Patrz punkt 4.
6. Mo?na. Tylko pami?taj zamkn?? z powrotem bram?. Inaczej Gorn nieco si? pogubi. Ale mimo wszystko zdob?dziesz ten kamie?.


1.Dzi?kuj?, ale chyba wybior? si? tam dopiero w II albo w III.
2. Mo?e i tak, nie robi?em nigdy tego zadania.
3.Domy?li?em si?, ale musia?em si? upewni?.
4 i 5.Trudno biggrin.gif
6. OK, dzi?ki za rad?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 3 2010, 03:17 PM
Post #4


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



1. nie nie masz szans zalecane 3 lub 4 a do urizaela 5 lub 6 ja mowie powa?nie chyba ze masz lodowa zamie? valkira to mo?na wcze?niej ale 5 minimum na uriziela

2. Mozna w 3 patrz pkt 1 magiczna bron i da rade + akrobatyka i troch? my?lenia nie b?d? ca?ej walki opisywa?

3. Nie, trzeba by? stra?nikiem ale w sumie nawet musisz nim by? tak czy siak
4. Wiem ale nie powiem
5. ^^
6. mo?esz np je?li wcze?niej pójdziesz do pradawnych ale odradzam daleko nie zajdziesz w po?owie drogi patrzac na zbroje jak mo?esz mie? padniesz tongue.gif a w 3 rozdziale i tak tam idziesz to bez ró?nicy

18 lvl ty taki to si? w 1 rozdziale na ko?cu powinno mie? ja ma 30 na 3 rozdzia? i to jeszcze dla mnie za ma?o co? to taka rady nie graj na szybko?? bo szybko padniesz taka jest zasada i si? sprawdza lepiej spokojnie przemy?le?


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 3 2010, 05:30 PM
Post #5


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



He he teraz mam 23 lvl smile.gif Samiutki pocz?tek rozdzia?u II, dopiero po rozmowie z Lesterem jestem, teraz id? do Ja?nie O?wieconego.

Dobra to do pradawnych pójd? w III a do Uriziela w IV. Z tym, ?e nie wiem czy uda mi si? zabi? pradawnych(teraz id? drog? Beliara)

This post has been edited by Macio: May 3 2010, 05:33 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 3 2010, 05:53 PM
Post #6


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



odradzam droga beliara nic ci nie daje nic a innosa wszystko co najlepsze 2h 100% najlepsza bron najlepszy neck a do uriziela lepiej id? w 5 bo twój armorm mo?e tego nie wytrzyma?

This post has been edited by Tizgar: May 3 2010, 05:54 PM


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 3 2010, 08:25 PM
Post #7


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Czego mo?e nie wytrzyma?? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 3 2010, 08:29 PM
Post #8


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Jak bym ci zdradzi? to by mnie bruce zabi? a chce po?y? uwie? ja id?c z pancerzem pe?zacza wzmocnionym balansowa?em na farcie ze mi bry?a lodu z miecza wejdzie


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 3 2010, 09:00 PM
Post #9


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Eh... kolo, tylko taka sprawa, ja mam TERAZ na sobie pancerz z pe?zacza(nie kod, znalaz?em w wie?y zatopionej Xardasa, smoka te? ubi?em jaki? bugiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post May 4 2010, 01:19 AM
Post #10


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



CYTAT(Tizgar @ May 3 2010, 06:53 PM) *
odradzam droga beliara nic ci nie daje nic a innosa wszystko co najlepsze 2h 100% najlepsza bron najlepszy neck a do uriziela lepiej id? w 5 bo twój armorm mo?e tego nie wytrzyma?


To szkoda w?a?nie, bo jak gra?em w 1.3 to wybra?em drog? Beliara, bo mnie strasznie denerwowali ci pradawni, naprawd? ich tak nie lubi?em, zarozumiali jacy?... A ja by?em od nich lepszy i lepszy od Avatara:P - a zgrywali takich kozaków:P Nie wiem jak wygl?da droga Innosa, ale teraz w 2.1 te? chyba wybior? Beliara, bo ci Pradawni mnie wkur... a mo?e kiedy? sprawdz? z ciekawo?ci.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post May 6 2010, 04:39 PM
Post #11


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



A ja si? zapytam jeszcze w tym temacie... Jak u?y? Czary ?ycia któr? znajdujemy w ?wiecie Eli'Ne. Pisz? w solucji, ?e jak si? nape?ni czark? wod? ze ?ród?a jakiego? to podnios? si? staty. Ale nie wiem dok?adnie o jakie ?ród?o chodzi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 6 2010, 04:42 PM
Post #12


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Wiesz gdzie jest banda nie umarlaków w ów ?wiecie to tam w krzokach smile.gif jest ?róde?ko, czyszcz?c ca?y ?wiat z potworków op?aca si? kupa expa na bank znajdziesz.


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PoziomkazMT
post May 6 2010, 06:09 PM
Post #13


Cie?
**

Group: Members
Posts: 30
Joined: 12-April 10
Member No.: 3,307



CYTAT(Macio @ May 3 2010, 08:33 AM) *
1. Czy w pierwszym rozdziale mog? uda? si? do pradawnych? Znaczy pytam czy tam wyrobi?, nie czy mog?, bo móc to mog?. Mam 18 lvl, ale s?dz?, ?e to jeszcze za wcze?nie, ale z drugiej strony IV rozdzia? te? odpada...
2. Jak uwolni? w III rozdziale alchemika z lochów u orków? Przecie? tych obdartusów w mie?cie s? setki! Jak ja im podo?am? - nigdy tego questa nie robi?em jak co?.
3. Otrzyma?em ju? odpowied?, ale musz? si? upewni?... gdy Thorus przyjmie mnie na s?u?b? mog? wykonywa? zadania od Kazzia? Chodzi mi konkretnie o bandytów i o te dwie gadziny. Bo w 1.3 by?o trzeba by? stra?nikiem obozu przed kopalni?.
4. Zna kto? jakie? sloty oprócz daszku niedaleko placu wymian na skrytk? tego dziwnego pude?eczka i tego czego??
5. Jakie s? skutki u?ycia tego pude?ka?
6. Czy misj? z Chromaninem mo?na zrobi? w I rozdziale? Wiem, ?e do twierdzy zmiennokszta?tnych dostajemy si? z Gornem, ale po co czeka? do IV rozdzia?u? Boje si? tylko bardzo, ?e co? si? zbuguje i nie b?d? móg? w czwartym rozdziale zdoby? kamienia ogniskuj?cego.

Na razie wszystkie...


ja na daszku ko?o placu wymian nic nie mam o co chodzi??
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 19th April 2024 - 04:08