IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

5 Pages V   1 2 3 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Wasze zdanie na temat poziomu trudno?ci.
Lorthiz
post May 13 2010, 09:00 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 7-May 10
Member No.: 3,521



Witam.
Ostatni patch pchn?? mnie do lekkich refleksji na temat poziomu trudno?ci w grze. Mo?na to ju? zauwa?y? przy pierwszym spotkanym m?odym kretoszczurze, którego zamiast waln?? 3-4 razy musimy gruchn?? z 8-10.
Kolejnym "udogodnieniem" jest "udoskonalony" system zdobywania poziomów czyli, aby wbi? 30 poziom potrzebujemy oko?o 3,677 razy wi?cej do?wiadczenia, a na 50 oko?o 5,55.
Osobi?cie nie mam nic do poziomu trudno?ci bo trzeba si? uczy? ?y? we wszystkich warunkach, ale osoby nowe mog? mie? naprawd? du?e problemy z uko?czeniem gry, a nie mówi?c ju? o czerpaniu z niej przyjemno?ci. A przynajmniej do tej pory mi si? wydawa?o, ?e nale?y z nich w?a?nie czerpa? przyjemno??.

// Przepraszam znowu si? rozpisa?em. tongue.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post May 13 2010, 09:00 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Baggio
post May 13 2010, 09:25 PM
Post #2


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



CYTAT(Lorthiz @ May 13 2010, 11:00 PM) *
Witam.
Ostatni patch pchn?? mnie do lekkich refleksji na temat poziomu trudno?ci w grze. Mo?na to ju? zauwa?y? przy pierwszym spotkanym m?odym kretoszczurze, którego zamiast waln?? 3-4 razy musimy gruchn?? z 8-10.
Kolejnym "udogodnieniem" jest "udoskonalony" system zdobywania poziomów czyli, aby wbi? 30 poziom potrzebujemy oko?o 3,677 razy wi?cej do?wiadczenia, a na 50 oko?o 5,55.
Osobi?cie nie mam nic do poziomu trudno?ci bo trzeba si? uczy? ?y? we wszystkich warunkach, ale osoby nowe mog? mie? naprawd? du?e problemy z uko?czeniem gry, a nie mówi?c ju? o czerpaniu z niej przyjemno?ci. A przynajmniej do tej pory mi si? wydawa?o, ?e nale?y z nich w?a?nie czerpa? przyjemno??.

// Przepraszam znowu si? rozpisa?em. tongue.gif


heh masz troch? racji ale nie musisz gra? na najnowszym ;p naprawia on kilka bugów jednak... uwa?aj bo wleci tu Bruce i b?dziesz mia? warna -.- xD


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Knypek00
post May 13 2010, 09:31 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 33
Joined: 13-February 09
From: G?ogów
Member No.: 313
Nr GG: 9364992



Jak dla mnie wysoki poziom trudno?ci daje ta przyjemno??... Na przyk?ad jak gram w pi?k? mam wi?ksz? satysfakcje z gry jak si? zmacham i wróc? do domu spocony jak ?winia ni? jak w ogóle nie b?d? czu? ?e gra?em. Napisa?e? ?e problem mog? mie? osoby nowe... Nie zaczyna si? gra? w moda jak si? w podstawk? nie gra?o a jak dla mnie osoby które s? dobre w Gothic-a jako? trudno?ci nie powinni mie? co nie ?? Zawsze zostaj? "sztuczki" którymi mo?na zabi? trudnego stwora nawet na 1 levelu wiec nie ma co p?aka?.


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kuczaja
post May 13 2010, 09:49 PM
Post #4


Cie?
**

Group: Members
Posts: 60
Joined: 4-March 10
Member No.: 3,146
Nr GG: 10083648



je?li huno nie zosta? dopakowany to nie widze problemów tongue.gif ring przy?piechy zniszczy problem z poruszaniem sie a expa by móc chodiz? na potwory zdob?dzie sie na ludziach tongue.gif i tak mt s? za ?atwe bo mo?na sie uczy? walki kusz? i broni? 2h ju? w 1 rozdziale (w oryginale 2h by?a w 2 rozdziale a kusza dopiero w 4)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 13 2010, 10:39 PM
Post #5


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Dla mnie all co mo?e utrudni? jest na + na razie gram w 2.01 wszyscy wiedza dlaczego ?eby zdoby? all mo?liwe max staty, na nowy patch poczekam a? b?dzie na full gotowy bo na pewno co? jeszcze umkn??o i b?dzie poprawione, wiec troch? poczekam aby to os?dzi?, mimo i? wiem ze b?dzie trudno bo sam spor? cze?? u?atwie? zg?osi?em tym samym mam swój wk?ad w poziom trudno?ci.


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bartek19861218
post May 13 2010, 10:43 PM
Post #6


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 31-December 08
Member No.: 6



super, ?e zosta? podniesiony poziom gry:)))) Niestety nie mam na razie czasu na gr?. Od poniedzia?ku b?d? zmuszony zacz?? gr? od nowa i zorientuj? si? na ile zosta? podniesiony, ale skoro ju? niektórzy narzekaj? to dobrze to wró?y:))))

A jednak nie mog?em sobie tej przyjemno?ci od mówi? i musia?em sprawdzi? nowy poziom trudno?ci i od razu jestem mile zaskoczony, m?ody ?cierwojad pad? po 18 ciosach:)))) poziom jak dla mnie odpowiednio zbalansowany, ale pewnie 50% graczy b?dzie narzeka?, ?e rady nie mo?e da?.

This post has been edited by bartek19861218: May 13 2010, 11:30 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Baggio
post May 14 2010, 07:43 AM
Post #7


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 151
Joined: 9-January 10
Member No.: 2,957



CYTAT(Tizgar @ May 14 2010, 12:39 AM) *
na nowy patch poczekam a? b?dzie na full gotowy bo na pewno co? jeszcze umkn??o i b?dzie poprawione, wiec troch? poczekam


ja tak samo wink.gif wole poczeka? te kilka/kilkana?cie dni i ju? na maxa cieszy? si? z moda ;p


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
GotHackerTeem
post May 14 2010, 11:35 AM
Post #8


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 83
Joined: 2-January 09
Member No.: 43



podpinam sie pod tym trudniejsze ale to jest bardzo trudne !!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 14 2010, 12:10 PM
Post #9


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



Tizgar, widz? ?e ostatnio próbujesz wyci?gn?? najwy?sze staty.
Ja osi?gn??em (ofc bez cheatów) 390 si?y w pierwszym rozdziale maj?c mistrza w broniach jednor?cznych oraz miecz Ostatni Bastion. Jednak najwi?kszym osi?gni?ciem jest zdobycie (w 1 rozdziale!) zbroi z magicznej rudy i dostanie si? do Xardas'a.

A co do poziomu trudno?ci to (dla mnie) jest zbyt ?atwo, ale nie mam poj?cia co mo?na by?oby zrobi?, ?eby by?o ci??ej. Dla do?wiadczonych graczy korzystaj?cych z rozmaitych bugów mo?na bez problemu w pierwszym akcie przej?? pradawnych nie mówi?c ju? o ?ni?cym.

This post has been edited by wojtek3578: May 14 2010, 12:18 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Angelus
post May 14 2010, 12:29 PM
Post #10


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 23
Joined: 10-May 10
Member No.: 3,551
Nr GG: 6699158



Na najnowszym patchu dalej Ci jest za ?atwo? Aby nie przesadzasz... Potworki s? strasznie twarde i silne, znaczy du?e obra?enia zadaj?. Przyk?adowo spróbowa?em przyci?gn?? w??a b?otnego na stra?nika ?wi?tynnego, w?? mia? go na hita, a stra?nik w niego nawala? i nie zadawa? ?adnych obra?e?.
Swoja drog? skoro wymagania co do ilo?ci do?wiadczenia potrzebnego by zdoby? nowy poziom postaci s? wi?ksze, a expa za potworki jest mniej, to czy go(expa) nie zabraknie by osi?gn?? wysokie poziomy?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 14 2010, 12:31 PM
Post #11


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Z tym expem, to jest b??d. Dzisiaj wieczorem powinien by? patch, który przywraca normaln? ilo?? do?wiadczenia. Oczywi?cie nowa gra.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 14 2010, 01:11 PM
Post #12


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



W ?adnym wypadku nie przesadzam Gothica przechodzi?em .... ?ebym to ja pami?ta? ile razy
BTW Dla was POziomki nie by?oby chyba problemem zrobi? jakiego? patch dla tak zwanych hardcorów?

This post has been edited by wojtek3578: May 14 2010, 01:13 PM


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 14 2010, 01:51 PM
Post #13


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



A teraz to co jest? Nawet zwyk?ego goblina na 1 poziomie nie zabijesz. Jak chcesz, to mog? ci zrobi? takiego patcha, ?e w ogóle ?adnego potwora nie zabijesz przez pierwsze 20 poziomów.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post May 14 2010, 02:16 PM
Post #14


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



CYTAT(wojtek3578 @ May 14 2010, 01:11 PM) *
W ?adnym wypadku nie przesadzam Gothica przechodzi?em .... ?ebym to ja pami?ta? ile razy
BTW Dla was POziomki nie by?oby chyba problemem zrobi? jakiego? patch dla tak zwanych hardcorów?

He he ja te? mog? w to wej??, te? mog? gra? na patchu dla hardcorów smile.gif
I w?a?nie zastanawiam si? czy nie gra? w?a?nie na tym patchu z wczoraj, gdzie mniej expa i trudne stwory, chyba, ?e ta wersja ma jakie? bugi konkretne...? Co wprowadza nowy patch dzisiejszy...?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 14 2010, 02:27 PM
Post #15


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Pisa?em o tym mniej expa. Mo?e by? tak, ?e utknie si? w 2 rozdziale. Po prostu posta? b?dzie mia?a zbyt ma?y poziom aby dalej awansowa? w danym obozie.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post May 14 2010, 03:18 PM
Post #16


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



dla tych hardocoworcow to ja ma patcha otó? korzystacie z buga na niezniszczalno?? znam go niektórzy tez ale go nie opisze fakt ze pozwala on zdoby? np 900 si?y w 1 rozdziale czy milion hp itp po prostu go nie u?ywajcie gra staje si? trudniejsza odrazu ( niestety ow buga nie da si? w ?aden sposób no prawie ?aden osun?? )

Btw wbijaj?c obecnie max staty na 2.01 nie korzystam z tego Buga bo bym ich nigdy nie osi?gnol


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek3578
post May 14 2010, 03:30 PM
Post #17


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 173
Joined: 22-August 09
From: Chelm
Member No.: 1,957



je?li chodzi Ci o buga z pojawiaj?c? si? miksturk? si?y (np. bije nas ?cierwojad.. wiemy o co chodzi)
je?li nie powiedz o co konkretnie chodzi


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lorthiz
post May 14 2010, 05:39 PM
Post #18


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 12
Joined: 7-May 10
Member No.: 3,521



Ciekawie zbudowane zdanie.
"Btw wbijaj?c obecnie max staty na 2.01 nie korzystam z tego Buga bo bym ich nigdy nie osi?gnol"
Jak dla mnie z niego wynika, ?e nie korzystasz z buga bo by? nigdy max statów nie wbi?.
I pomy?le?, ?e to tak Tizgar po wszystkich je?dzi bo u?ywaj? kodów i wykrywaj? bugi, których nie ma. Ironia...
A tak ogólnie sobie na tym patchu posiedzia?em ze 2-3h i ju? mam 20 poziom i znowu gra staje si? zno?na, tylko musz? znale?? co? lepszego od kilofa. tongue.gif

This post has been edited by Lorthiz: May 14 2010, 05:43 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 14 2010, 06:17 PM
Post #19


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Robi? nowego patcha. I b?d? 3 opcje trudno?ci do wyboru:
?atwy (ten z 2.01)
normalny (ten z ostatniego patcha)
trudny (ten co robi?).
Lorthiz - takie teksty, ?e w ci?gu 2-3 godzin nabi?e? 20 poziom, mo?esz sobie wsadzi?, wiesz gdzie. W tak krótkim czasie taki poziom bez kodów nie jest w ogóle mo?liwy.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bruce
post May 14 2010, 06:17 PM
Post #20


Bruce Dickinson
******

Group: Root Admin
Posts: 1,448
Joined: 23-December 08
From: Lublin
Member No.: 2



Robi? nowego patcha. I b?d? 3 opcje trudno?ci do wyboru:
?atwy (ten z 2.01)
normalny (ten z ostatniego patcha)
trudny (ten co robi?).
Lorthiz - takie teksty, ?e w ci?gu 2-3 godzin nabi?e? 20 poziom, mo?esz sobie wsadzi?, wiesz gdzie. W tak krótkim czasie taki poziom bez kodów nie jest w ogóle mo?liwy.


--------------------

Cut me free, Bleed with me, Oh no
One by one, We will fall, down down
Pull the plug, End the pain, Run“n fight for life
Hold on tight, this ain“t my fight
Go to the top of the page
 
+Quote Post

5 Pages V   1 2 3 > » 
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 29th March 2024 - 11:49