IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Potrzebuj? save
krisstofer1992
post Nov 23 2010, 10:50 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 23-November 10
Member No.: 4,127
Nr GG: 4738189



Gram ju? troch? w MT i pope?ni?em pewien b??d u Pradawnych, a dok?adniej w rozmowie z Eli'ne. Nie powiedzia?em prawdy o tym ogniono?cy czy jak mu tam tylko sklamalem. Pó?niej przeczyta?em ?e jest to jednoznaczne z wyborem drogi Beliara, a ja chcia?em drog? Innosa i sciezke wojownika. Je?eli kto? ma save'a ju? u Pradawnych z niezbyt dopakowana postaci? to by?bym wdzi?czny gdyby mi go przes?a?. Je?eli b?dzie s?aba postac to na kodach dobije sobie do takiej jak? ja sobie stworzy?em. Nie prosi? bym, ale gram ju? który? raz w Gothica i nie chce mi si? znowu zaczynac od poczatku.

P.S jeszcze jedno nale?a?em do obozu przed kopalnia, ale nie by?em jeszcze jej szefem, by?em w trakcie wykonywania misji, w której trzeba zabic Melkora.


Chyba ?e kto? wie co zrobic ?eby jeszcze raz od pocz?tku pogadac z t? Eli'ne i wybrac inna drog?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Nov 23 2010, 10:50 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
dzikus
post Nov 24 2010, 01:10 PM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 41
Joined: 1-April 10
From: Turek
Member No.: 3,205



Troche wcze?niej bym przeczyta? to bym Ci wys?a? ale teraz ju? nie mam ;/ A nie lepiej samemu przej????Ka?dy ma swój sposób na rozwój postaci.I lepiej gra? na 3-4 zapisach bo nieraz mo?na sie pomyli? i Gothic p?ata nieraz figle ;]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
DJBDM
post Nov 24 2010, 08:45 PM
Post #3


Cie?
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 18-October 10
From: Uk
Member No.: 4,052



CYTAT(dzikus @ Nov 24 2010, 01:10 PM) *
Troche wcze?niej bym przeczyta? to bym Ci wys?a? ale teraz ju? nie mam ;/ A nie lepiej samemu przej????Ka?dy ma swój sposób na rozwój postaci.I lepiej gra? na 3-4 zapisach bo nieraz mo?na sie pomyli? i Gothic p?ata nieraz figle ;]


?wi?te s?owa, gdyby gra by?a ?atwa i przewidywalna to by?my pozdychali z nudów graj?c w ni? ;]

Odno?nie save to niestety nie mam...


--------------------

..:DJDBM:..


"Hypothetically, if the only choice you've got is to do the wrong thing, then it's not really the *wrong* thing, is it? It's more like fate."

Max Payne 2 ---> Vladimir Lem

Go to the top of the page
 
+Quote Post
krisstofer1992
post Nov 26 2010, 02:55 PM
Post #4


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 2
Joined: 23-November 10
Member No.: 4,127
Nr GG: 4738189



W sumie to ju? sobie poradzi?em. Wpisa?em kod na fa?szywa krew tego ogniono?cy i zaliczyli mi zadanie, mog?em podazac droga Innosa.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 11:12