IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Lamenty, narzekania...
Diegomir
post Mar 23 2009, 08:44 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Redaktor Skowytu TheModders
Posts: 2
Joined: 21-March 09
Member No.: 611



Dzi? temat zwi?zany z forum, jako pierwszy numer. Nast?pnym razem odejd? od tego

Ka?dy z nasz narzeka... Na s?siada, na te?ciow?, na prac? , na szko??... Nasi userzy narzekaj? na theModders.

Ciekawe, ?e takie narzekania jednostki pojawiaj? si? zawsze.

Ma?y cytacik z pi?tku na Sboxie:

"Jak patrz? na niektóre tematy na forum to a? mnie ch*j trafia. Ile ja bym to da? aby powróci? do starych dobrych czasów" Z lito?ci nie podam autora tej sentencji. Ale dlaczego narzekamy? Celowo mówi? tu w liczbie mnogiej, gdy? mi te? zdarza si? pomarudzi?, jednak?e ?ycie zmienia si? z ka?d? minut?, a my musimy za nim p?dzi? ?eby nad??y?.

Na naszych ustach goszcz? "stare dobre czasy". Ale czy one by?y tak dobre, ?eby za nimi t?skni?? Wtedy te? narzekali?my. Na nOObów, na Adva, na adminów, na Adva, na Offtopic... Narzekania istniej? ca?y czas, tylko si? zmieniaj?... Gdzie? pojawia si? ?wiat?o nadziei... Od?y?a Tawerna! Flaga forum, nasza duma...

By? mo?e ruszy si? tak?e ukryta, dost?pna dla nielicznych... Kantyna (teatralny szept)

Zapominamy, ?e to my tworzymy t? spo?eczno?? i my kreujemy to forum i od nas zale?y jak to b?dzie wygl?da?. Czy b?dziemy si? cofa? do starych "dobrych" czasów, czy pójdziemy do przodu...

Diegomir
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 26th April 2024 - 14:37