IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> Poziom trudno?ci
Macio
post Jul 24 2010, 07:23 PM
Post #21


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Jul 24 2010, 06:42 PM) *
Zwi?kszenie statów to wcale nie zwi?kszenie poziomu trudno?ci smile.gif


Mam pytanie odno?nie maga, by? mo?e b?d? nim gra? na trudnym przy drugim podej?ciu, droga beliara(niestety strac? chyba zaklinanie, ale drog? innosa dzisiaj przeszed?em) w co pakowa? na pocz?tku? My?la?em o manie(Tak z doskoku to Kora z fanatyków mo?e mnie w tej materii obs?u?y?) Niestety znowu b?d? si? musia? przy??czy? do SO, bo tam najszybciej zostaje si? magiem, na bagnie mog? si? te? uczy? magii ale tylko do 4 kr?gu chyba, Ball Cadar nas uczy. Ale mia?em gada? o statach a zbieg?em z drogi, to w co oprócz many? My?la?em o 2h, ale nikt za wyj?tkiem Barda z obozu przed kopalni? nie przychodzi mi do g?owy, je?li zostan? magiem ognia to Thorus mnie nie b?dzie naucza?. Je?li b?d? szed? drog? beliara... czy inaczej ona wygl?da ni? w wersji 1.0? W drodze Innosa by?a ma?a zmiana(ten taki fajny wymiar z demonami, pos?gami i wskrzeszonymi, zaiste) a zmienia si? jako? droga Beliara, czy nadal po zabiciu pradawnych ten skur... Uriziel nas zaatakuje? Czy mo?e zaproponuje jakie? lepsze profity z tego przymierza, mo?e dostan? jego szat?? No, ale zszed?em z puety do której nie mog? doj?? wi?c to u?ci?l?.

1. Jaki obóz dla maga, który chc? nim by? od pocz?tku jest najodpowiedniejszy?
2. Droga Innosa czy Beliara? Czy w drodze Beliara b?d? si? móg? nauczy? zaklinania kryszta?ów?
3. Najodpowiedniejszy kostur maga i szata dla maga, oboj?tnie jakiego.
4. Czy z potworami b?dzie dawa? sobie rad? na pocz?tku? Na mój gust mo?e by? ci??ko, mo?emy chyba co prawda wykona? szybko pocz?tek zadania dla Gardhara a w zamian nauczy nas do?? szybko 1 kr?gu magii, to jednak nie s?dz? bym z 1 kr?giem da? sobie rad? w 1 rozdziale. Myl? si??
5. W G2:NK gra magiem jest przyjemna, i jak si? zna poniek?d ?wiat Gothic do?? ?atwa. Czy tutaj jako mag mog? liczy? na taryf? ulgow?, czy b?dzie trudniej ni? wojownikowi-pudzianowi vel. dawaj na ring? Teraz takimi pakerem gram, tylko ?e na starym patchu, problemy najwi?ksze stwarzaj? elity, a kto? mówi, ?e maj? by? jeszcze silniejsze... bo?e ocal mnie...
6.Jako mag warto pakowa? co? w si??? Zastanawia?em si? nad zr?czno?ci?, a co za tym idzie za ?ukami i broniami takimi jak rapier, czy jednak lepiej maksowa? man?? (tak robi?em w NK i by?o... nice)
7. Runy, 1 kr?g, takie bym móg? sobie poradzi? z wi?kszo?ci? ?atwych mobów.

To na tyle...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Jul 24 2010, 07:23 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post

2 Pages V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 13:49