IPB WARNING [2] reset() expects parameter 1 to be array, boolean given (Line: 1412 of /sources/action_public/topics.php)
IPB WARNING [2] Invalid argument supplied for foreach() (Line: 1414 of /sources/action_public/topics.php)
Wojownik vs. ?ucznik(z?odziej?) vs. mag - PoziomkaZ Forum
IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

2 Pages V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> Wojownik vs. ?ucznik(z?odziej?) vs. mag, Kim grali?cie w Mrocznych Tajemnicach? Wersja 2.01-2.02
Kim grali?cie w mrocznych tajemnicach?
Total Votes: 31
Guests cannot vote 
Macio
post Aug 11 2010, 07:58 PM
Post #1


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Ciekawi mnie, kim gracie, lub kim grali?cie w Gothic Mroczne Tajemnice. Bardzo mnie interesuje, która to by?a wersja patcha, otó? tylko 2.01-2.02. Ta sonda odnosi si? do niedawno za?o?onego przeze mnie tematu odno?nie "?a?o?nie s?abej i drogiej(!!!) magii" Dziwi mnie, ?e nikt nie zwróci? na to uwagi, ani na to, ?e ten poziom trudny jest BAAAAARDZO TRUDNY. By?o to poruszane, ale g?ównie w pobocznych tematach i trzeba by si? przekopa? by te posty znale??. Z tym, ?e niektórzy pono? na trudnym doszli A? do 3 rozdzia?u. Ja siedz? w pierwszym... ale co tam, jak chcecie wiedzie? o czym mówi? to obejrzyjcie ten temat: http://www.forum.poziomkaz.pl/index.php?showtopic=1175 - licz? na ewentualny podpis pod tematem, lub te? niezgodzenie si? z jego tre?ci?.


Zapytam was wi?c tak:

Czy waszmo?? raczy?...

...pod??a? ?wiat?? drog? innosa?
...wspomóc Uriziela w zniszczeniu zakonu pradawnych?
-utrzymywa? równowag? wraz z magami wody?

Czy waszmo?? raczy?...

...u?ywa? do tego celu idealnej, ostrej jednor?cznej klingi?
...walczy? idealnie wywa?on? broni? dwur?czn??
...u?ywa? zwojów i run magicznych?
...u?ywa? do celu swego sprytu, nie si?y.

Czy waszmo?? raczy?...

...wygrywa?? Czy przegrywa??

Ten ma?y wiersz(WTF?!) Czy to nie wiem jak t? hybryd? nazwa? ma was tylko wspomóc(?!) w udzieleniu odpowiedzi na pytanie kim gracie/grali?cie.

This post has been edited by Macio: Aug 12 2010, 10:25 AM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Aug 11 2010, 07:58 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
Codename16
post Aug 11 2010, 09:05 PM
Post #2


Kowal w?asnego losu
*

Group: Stra?nik Texasu
Posts: 19
Joined: 31-July 10
Member No.: 3,879
Nr GG: 9415151



Równie? uwa?am ?e poziom trudny jest troch? przesadzony. Gdy pierwszy raz zagra?em w wersj? 2.02 wybra?em opcj? gry na hardzie, jednak gdy uciekaj?c przed orkowym elit? pobieg?em do Starego Obozu zobaczy?em ?e ten w pojedynk? wykosi? po?ow? SO zatrzymuj?c si? dopiero na nie?miertelnym stra?niku. Przerzuci?em si? na normal chocia? tym razem ju? nie porywa?em si? na elity w 1 rozdziale.

A co do twoich pyta?:

Wol? pod??a? ?cie?k? Beliara. Owszem staj?c po stronie pradawnych mo?emy nauczy? si? przydatnych umiej?tno?ci takich jak zaklinanie kryszta?ów lub walka 2h ponad 89%. Jednak ja wol? gr? po stronie Uriziela z jednego prostego powodu - nie lubi? pradawnych. Taki Ken'Undz czy Algirion swoj? postaw? skutecznie zniech?caj? do gry po ich stronie. To ich "nie odzywaj si? bo dostaniesz w ryj!"(oni co prawda u?yli bardziej wyszukanych s?ów jednak sens ten sam tongue.gif) przypomina bardziej zachowanie jakiego? buca a nie istoty doskonalszej od cz?owieka.


Graj?c w MT zawsze gram jako mag-hybryda. Dobijam tylko bro? 2h do poziomu miecznika a reszt? pn pakuj? z magi?.(no i takie pierdo?y jak kowalstwo, akrobatyka i inne tongue.gif ) Si?? podbijam tylko za pomoc? potionów lub innych darmowych(je?li chodzi o pn) ?róde?. Jak ju? pisa?em w innym temacie moim ulubionym zakl?ciem jest uderzenie wiatru tak wi?c ju? w 2 rozdziale mog? wykosi? wi?kszo?? mobów w GD happy.gif. Normalnie pewnie gra?bym ?ucznikiem tak jak to robi?em w G2Nk jednak ?uki i kusze s? w MT jeszcze s?absze od magii wi?c sobie darowa?em. mellow.gif

A co do pytania o to czy wol? wygrywa? czy przegrywa? to chyba oczywiste wink.gif

This post has been edited by Codename16: Aug 11 2010, 09:09 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 11 2010, 09:44 PM
Post #3


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Nie mów, ?e uderzenie wiatru jest tak dobre na hardzie? Ale mówisz, ?e grasz na normalu wi?c... z tym, ?e je?li zechc? gra? na normalu to w plecy pójdzie te par? godzin, a niestety wakacje nied?ugo si? ko?cz?...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Codename16
post Aug 11 2010, 10:11 PM
Post #4


Kowal w?asnego losu
*

Group: Stra?nik Texasu
Posts: 19
Joined: 31-July 10
Member No.: 3,879
Nr GG: 9415151



Tak, nadal twierdz? ?e uderzenie wiatru jest tak dobre. Specjalnie zagra?em na hardzie ?eby sprawdzi? jak tam sprawuje si? ten czar i powiem ?e problemu rozwalam ca?e stada mobów nawet tych twardych jak np. orkowe psy, zombie, gobli?scy wojownicy. Niestety nie mo?na tym czarem rozwala? niektórych potworów których nie da si? oderwa? od ziemi(orkowie, cieniostwory, aligatory)

Zreszt? pobiegaj z tym zwojem po lasach a sam si? przekonasz. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mecin
post Aug 12 2010, 06:36 AM
Post #5


Cie?
**

Group: Members
Posts: 56
Joined: 28-June 09
Member No.: 1,528



CYTAT(Codename16 @ Aug 11 2010, 11:11 PM) *
Tak, nadal twierdz? ?e uderzenie wiatru jest tak dobre. Specjalnie zagra?em na hardzie ?eby sprawdzi? jak tam sprawuje si? ten czar i powiem ?e problemu rozwalam ca?e stada mobów nawet tych twardych jak np. orkowe psy, zombie, gobli?scy wojownicy. Niestety nie mo?na tym czarem rozwala? niektórych potworów których nie da si? oderwa? od ziemi(orkowie, cieniostwory, aligatory)

Zreszt? pobiegaj z tym zwojem po lasach a sam si? przekonasz. wink.gif


Do?? ciekawa propozycja, musz? to koniecznie sprawdzi? cho?by na kodach, je?eli jest tak jak mówisz to mo?e jest jeszcze jaka? ma?a szansa na gr? czystym magiem smile.gif.

A poradzi sobie to z pe?zaczami i królow? tongue.gif?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Smolo
post Aug 12 2010, 06:57 AM
Post #6


Stra?nik
****

Group: Razem Si?a
Posts: 221
Joined: 27-March 09
From: Wielkopolska
Member No.: 657



1) Ja równie? pod??y?em drog? Beliara, bo te? nie lubi? Pradawnych tak jak Codename16, wi?c jak ledwo sko?czy?em Podziemny ?wiat to pobi?em ich wszystkich, a Elin'e zabi?em z kuszy...
2) Zosta?em Najemnikiem, potem Magiem Wody, bo lubie ca?y NO...
3) Na pocz?tku tylko 1H dopóki nie zdoby?em Toporka Lee w 1 rozdziale...
4) PN pakowa?em prawie tylko w si?e u Siekacza do 180, a potem ju? tylko mikstury i inne, ale na poziomie trudnym na ka?dego stwora trzeba by?o obra? inna taktyk? walki i wywabia? je pojedy?czo. Dopiero jak mia?em naostrzony "Ostatni Cios" to walczy?em z ca?ymi stadami, bo by?o ciekawiej i wtedy cz??ciej gin??em(ale o to chodzi, ?eby by?o trudno, przynajmniej gra si? nie nudzi?a).
5) Mia?em Wojownika hybryd?, czyli g?ównie wojownik, ale cz?sto u?ywaj?cy zwojów, a gdy zosta?em Magiem Wody to równie? run, u?ywaj?cy g?ównie 2H, ale od czasu do czasu 1H, np. na Aligatory i Jaszczury.
6) Wiadomo, ?e wol? wygrywa?, ale przegrywanie sprawia?o mi przyjemno??, bo sk?ania?o mnie do my?lenia i kombinowania jak walczy?, ?eby wygra?.
7) Ogólnie z poziomu trudnego by?em bardzo zadowolony, bo lubi? gra? wojem - magiem, ale przyznam, ?e jak sprawdza?em magi? to rzeczywi?cie zadawa?a strasznie ma?e obra?enia. Z magii i tak najcz??ciej korzysta?em z Bry?y lodu, Lodowej Fali i Przyzwa?.
8) Nie u?ywa?em kodów ani bugów...
9) Aha, w ankiecie zaznaczy?em Wojownika 2H, bo chyba z 80% gry walczy?em dwur?cznymi, a szczególnie Ostatnim Ciosem i z nim doszed?em do ko?ca.

This post has been edited by Smolo: Aug 12 2010, 10:39 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mecin
post Aug 12 2010, 07:21 AM
Post #7


Cie?
**

Group: Members
Posts: 56
Joined: 28-June 09
Member No.: 1,528



Ja w ko?cu nie odpowiedzia?em na pytanie z tematu.

W wersji 2.02 gram/gra?em najpierw nikim smile.gif (chcia?em magiem czystym i punkty w man? dawa?em) no ale pó?niej po zobaczeniu co i jak wzi??em si? za szkodnika i tak doszed?em do 2 rozdzia?u, bro? 2H stra?nika ?wi?tynnego (ten co chodzi z kopalni do sekty, pobi?em tego s?abszego tongue.gif ) i martwy punkt, brak punktów, jestem ciekawy ca?ej gry i dalszych rozdzia?ów ale nie chce gra? nikim innym jak magiem smile.gif. Podejrzewam ?e tak?e wybra?bym Beliara smile.gif. Chocia? zale?y tylko i wy??cznie od klimatu i od tego jak bym porozmawia? z dwiema stronami, która by mnie przekona?a bardziej tongue.gif.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek12137
post Aug 12 2010, 10:09 AM
Post #8


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 12-April 10
Member No.: 3,309



"?ucznik u?ywaj?cy kuszy(?!)"

Lol ?e te? nie wiedzie? ?e jest kto? taki jak kusznik.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 12 2010, 10:24 AM
Post #9


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(wojtek12137 @ Aug 12 2010, 11:09 AM) *
"?ucznik u?ywaj?cy kuszy(?!)"

Lol ?e te? nie wiedzie? ?e jest kto? taki jak kusznik.



Uwa?asz, ?e nie wiem czy jest kto? taki jak kusznik?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wojtek12137
post Aug 12 2010, 01:38 PM
Post #10


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 8
Joined: 12-April 10
Member No.: 3,309



No bo lepiej by by?o napisa? kusznik, a nie ?ucznik z kusz?.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 12 2010, 03:11 PM
Post #11


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



?ucznik z kusza to tak jak kusznik z lukiem nie a mas?o jest margarynowate itp


Kim gra?em wszystkim naraz i w 2.01.2.02 ave kereth dzi?ki niemu mo?na mie? nieograniczona ilo?? pn tongue.gif co za ró?nica czy ma 30 lvl czy który? jak all mam na maxa


Poziom trudny mówi?em to setki razy to ?atwy ro?ni si? tylko czas walki poziom zale?y od rozmoju postaci przez pn aka g2 nk mam nadziej ze fenix to doda tak jak prosi?em


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 12 2010, 04:44 PM
Post #12


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Aug 12 2010, 03:11 PM) *
?ucznik z kusza to tak jak kusznik z lukiem nie a mas?o jest margarynowate itp


Kim gra?em wszystkim naraz i w 2.01.2.02 ave kereth dzi?ki niemu mo?na mie? nieograniczona ilo?? pn tongue.gif co za ró?nica czy ma 30 lvl czy który? jak all mam na maxa


Poziom trudny mówi?em to setki razy to ?atwy ro?ni si? tylko czas walki poziom zale?y od rozmoju postaci przez pn aka g2 nk mam nadziej ze fenix to doda tak jak prosi?em


Wielu ludzi jest innego zdania ni? ty, a takiego zdania jak ja i Mecin wi?c nie gadaj g?upot. Na normalu i easy nie gra?em, ale je?li s? takie jak hard to wersja 2.02 jest nie do przej?cia... a przynajmniej czystym magiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 12 2010, 05:22 PM
Post #13


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



To wasz problem nie mój dla mnie jest dalej tak samo ?atwo i tyle


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 12 2010, 05:23 PM
Post #14


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Aug 12 2010, 05:22 PM) *
To wasz problem nie mój dla mnie jest dalej tak samo ?atwo i tyle



To chyba mówimy o innej wersji, 2.01 jest owszem ?atwa, a 2.02 to blokada... przynajmniej na trudnym.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 12 2010, 05:26 PM
Post #15


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



dla ciebie, nie dla mnie ?adnych problemów niema tak jak powiedzia?em to jest dalej ?atwe i tyle przej?? na trudnym przeszy?em nie ja jedyny filozofi w tym wielkiej niema a to ze mia?em all na maxa to wina keretha zgadnij dlaczego b?dzie patch bo dalej s? bugi które mia?y pomoc w grze no i pomog?y u?atwi?y ja


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 12 2010, 05:44 PM
Post #16


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



Kole? ty nawalasz o bugach, a wyobra? sobie, ?e nie u?y?em ani jednego jeszcze... Ja mówie, ?e bez bugów i kodów, zwyk?y Gothic'owy wyjadacz chleba nie da rady przej?? na trudnym, a z ca?? pewno?ci? magiem, zagraj magiem w MT, bez kryszta?ów to wtedy zmienisz zdanie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 12 2010, 08:08 PM
Post #17


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



zagra?em i przesz?em nie moja wina ze kereth ma niesko?czono?? rudy

Wez to ze ty nie dajesz rady to nie znaczy ze si? nie da niema rzeczy niemo?liwych i niema s?owa nie da si? all si? da


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 12 2010, 09:14 PM
Post #18


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Aug 12 2010, 09:08 PM) *
zagra?em i przesz?em nie moja wina ze kereth ma niesko?czono?? rudy

Wez to ze ty nie dajesz rady to nie znaczy ze si? nie da niema rzeczy niemo?liwych i niema s?owa nie da si? all si? da


Ta, chyba jak wpakuje max w si??, a potem tylko w bronie dwur?czne, we? nie roz?mieszaj mnie, wed?ug mnie je?li si? da jest to bardzo trudne, wed?ug ciebie jest to bardzo ?atwe, twoja sprawa, nie ci?gnij tej dyskusji bo zmierza w przepa??. Mo?e gdybym omija? wszystkie moby to by by?o ?atwo, a uwa?asz za normalne fakt, ?e Gorn nie zabija rozpruwacza nawet najsilniejszym toporem? A ginie na 2-3 hity? A mo?e fakt, ?e jeden ork elita mo?e wyt?uc pó? Starego Obozu i zatrzyma si? jedynie na nie?miertelnym cz?owieku? Je?li wed?ug ciebie to jest normalne to nie mamy o czym rozmawia?, to jest temat kim wolicie gra? i si? go trzymajcie, ja ju? nie ci?gn? tej dyskusji Tizgar bo widz?, ?e jeste? m?drzejszy od reszty ?wiata. Nie przegadam ci? cho?bym mia? 100 ?wiadków na to, ?e moby na poziomie trudnym s? prze?adowane, a nie?miertelne postacie w podstawce s? tak naprawd? ?miertelne i je zabije byle rozpruwacz. No i poza tym robisz b??dy ortograficzne, ale te? zszed?em z tematu, bo jest on o tym jak? posta? wolicie a "my"(tak my cho? i tak pewnie zwalisz ca?? win? na mnie...) zamienili?my go w jak?? walk? "Czy na trudnym da si? przej??" Ja jestem w pierwszym rozdziale, widz?, ?e nie mam wyj?cia i musz? posta? przekwalifikowa? na wojownika 2h, ale i tak twierdz?, ?e poziom trudny NIE BY? TESTOWANY, a ju? na pewno nie pod posta? maga, zreszt? jak chcesz wciel si? w byle maga, we? kul? ognia i spróbuj zabi? rozpruwacza lub(wola boga...) orka elit?, a nawet deszczem ognia czy fal? mrozu nie zabijesz nawet jednego zombie, a co dopiero pi?ciu. czy sze?ciu. Poza tym Tizgar jeste? strasznym egoist? co okaza?e? cztery razy, mo?e wi?cej, ale te zapad?y mi w pami??:

"To wasz problem nie mój dla mnie jest dalej tak samo ?atwo i tyle" - ta... to powiedzia? beta tester wersji 2.01. Gratuluje konceptu, wytworno?ci i bogatego polskiego j?zyka.

Tutaj nie jestem w stanie do ko?ca zacytowa?.

"Ja nie mia?em tego buga z aren?, rad?cie sobie sami, na pewno co? zepsuli?cie i dlatego nie mo?ecie walczy? na arenie ani obstawia?." - tutaj gratuluje tego co na górze.

"Wez to ze ty nie dajesz rady to nie znaczy ze si? nie da niema rzeczy niemo?liwych i niema s?owa nie da si? all si? da" - tutaj gratuluje braku przecinków, rozumiem gdyby? napisa? tak? wypowied? ala moja albo Mecina, czy innych uczestników nawet tego tematu... a tu napisa?e? dwa zdania. I zero przecinków. Musia?em to przeczyta? trzy razy by zrozumie?. Zrozumia?em, ?e jeste? egoist?, który nie lubi pomaga?, wymawiasz mi, ?e nie umiem gra? w Gothic. Mistrzem nie jestem bo wi?kszo?? ma wi?kszy sta? ode mnie, i wi?cej przej??, ale do tej pory nie mia?em problemu, ani z przechodzeniem podstawek, ani modów i smuci mnie, ?e nie mog? swojego ulubionego(na razie) moda przej?? na trudnym. Ja jedynie podzieli?em si? swoimi uwagami, a zosta?em obrugany i zbesztany, twoja wypowied? jasno sugeruj?, ?e gó**o wiem o Gothic i nie umiem gra?... Có?, twoja opinia, ale na pewno, niezbyt grzeczna.

Pewnie bym si? móg? jeszcze przyczepi?, to, ?e ci?gle siedzisz na gg a nie odpowiadasz, uwa?asz to za szczyt kultury? W moich kr?gach to raczej szczyt chamstwa, ju? grzeczniej by? zrobi? mówi?c: "Wyp***dala?. Smolo na przyk?ad powiedzia?, ?e gra na trudnym jest ?atwa wed?ug niego, ale to jest jego opinia ja w ni? nie wnikam, ale przynajmniej zachowuje si? kulturalnie, a nie mówi co? w stylu: "Ka?dy mo?e przej?? tylko nie ty"


Co do mojego wyboru, zaznaczy?em wojownika jednor?cznego, tak naprawd? w zamy?le mia? by? wojownik 2h, ale my?la?em, ?e dost?p do tej broni jest bardzo ograniczony, a ju? z ca?? moc? w pierwszym rozdziale. Nie zauwa?y?em, ?e Palermo ma jak na pocz?tek dobry "Miecz Nadzorcy", a potem dobre bronie dwur?czne(Po?oga, Staro?ytny topór pot?gi) Jednak stara?em si? przekwalifikowa? posta?, nie do ko?ca mi si? uda?o, zatrzyma?em si? na 80% broni dwur?cznej. Wi?c do ko?ca szed?em z jak na mój gust bardzo fajn? "R?k? Boga" od Horgana. Bior?c pod uwag? fakt, ?e dawa?a mi premi? do walki broni? jednor?czn?, a po?eracz dusz jak na mój gust nie jest wcale taki fajny. Moc ziemi, wiatru, czy wody by?a nawet niez?a. Ale przy wzbudzeniu mocy ognia dmg strasznie si? zmniejszy?y. No mniejsza o to, w ka?dym razie swój g?os odda?em na wojownika 1h. Ale odpowiem na postawione przez siebie pytania.

Ujm? to tak, gdybym by? Bezim najlepiej by by?o tych pradawnych pot?pi? za ich gnu?no??, arogancj?, egoizm które nijak nie pasuj? do jednych z pierwszych wyznawców innosa(tutaj nie jestem pewien bo dawno by?em u pradawnych) Nawet taki sukinsyn jak Uriziel okaza? troch? serca i "ludzkiej twarzy" zabraniaj?c pradawnym zniszczy? lud którego cz?onkiem by? Sheer'gaar(?). Okaza?o si?, ?e dla w?asnych profitów, ale jednak... Ken'udz z t? band? zarozumia?ych gnojków chcieli ich po prostu zniszczy?, to nie by?o w porz?dku. A, ?e Adanos to mój ulubiony bóg(?eby nie by?o, ?e w realu... bo kto? pomy?li, ?e wprowadzam wiar? z Gothic'a do rzeczywisto?ci...) to tak? odpowied? da?em Skrzypkowi i gdyby taka droga istnia?a, pod??y?bym ni?. Ale... skoro nie mo?na, to droga Beliara, cho? mrocznego boga lubi? tylko wtedy gdy gram asasynem w Gothic 3(dwa mieczyki, magia summonów rulez) ale pozwala nam to zem?ci? si? za upokorzenia ze strony: Flad'naga, Algiriona Tas'An'Dara, Sheer'gaara i tego pysza?ka Ken'udza. Jedynie Ci którzy nas mi?o przywitali to Khan, Balaiareth i Eli'Ne. Cho? równie? Balaiareth robi g?upio, ?e nas atakuje, ale jako jedyny uczy 100% broni jednor?cznej, za to ju? darz? go szacunkiem. Ale i droga Beliara nijak nie jest us?ana ró?ami. Pocz?tkowo Uriziel i Balaiareth sprawiaj? wra?enie mi?ych, dobro dusznych i niema?ostkowych jak pradawni. Nie zapewniaj? nam takich profitów jak zaklinanie itp. ale jednak uwa?am, ?e ta droga jest lepsza. Mo?na rozwali? Uriziela i Balaieretha jednocze?nie zabijaj?c pradawnych pysza?ków.

Co do drugiego mówi?em ju? wcze?niej, BRO? JEDNOR?CZNA RZ?DZI tongue.gif Tak? tote? odpowied? zaznaczy?em w swojej ankiecie.

Co do trzeciego, zdarza?o mi si? wygrywa?, zdarza?o przegrywa?, g?ównie w walkach z elitami i rozpruwaczami, bo mimo zbroi ze smoczych ?usek i he?mu królewskiego(?) Musia?em robi? uniki, kroki w prawo, lewo i na drzewo. laugh.gif Ale i tak sko?czy?em wersje 2.01 bez znacznych "blokad" czy "trudno?ci" wbrew temu co sugeruj? Tizgar gram normalnie, wykonuje wszystkie questy, na moby si? porywam t? z którymi mam szanse, ale czasem zapisuj? i id? na t? silniejsze, a nu? si? uda? Niestety w wersji 2.02 nie mam tej okazji bo zwyk?y wilk mnie mo?e zaciuka? czterema hitami, ja go równie? czterema, a topielec? Mam 8 level a nic nie mog? mu zrobi?! Prawie wszystko w si??, tylko 5 w man? i 15 w zr?czno??, ludzie... To jest niemo?liwe smile.gif

Mam nadziej?, ?e moja pro?ba zostanie wys?uchana i CHOCIA? magia zostanie poprawiona tak, by da?o si? gra?. A na razie popróbuje wojownikiem, a nu? si? uda...

Dzi?kuje za uwag? i prosi?bym o dzielenie si? tym kim si? gra?o.

Tizgar, ty zaznaczy?e? wojownika 1h?

This post has been edited by Macio: Aug 12 2010, 09:32 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tizgar
post Aug 12 2010, 11:24 PM
Post #19


Mag
*****

Group: Members
Posts: 424
Joined: 31-March 09
From: Kraków
Member No.: 688



Nie zaznaczy?em nic bo niema opcji wszystkim naraz :P

Ja nie pomagam sry ale akurat masz stary pecha w skrócie podpad?e? mi i tyle wiec nie licz na nic z mojej strony reszta wie swoje i wie ile im pomog?em.

Rzecz 2 ty zacz??e? temat, jak ka?dy mam prawo napisa? swoja opinie a to ze ci si? ona nie podoba to twój problem jasne moja opinia jest taka ze jest ?atwo i tyle wi?kszo?? zna moja opinie gdyby? ty gra? tyle i je w gtohica to tez by to by? bana?.

Tutaj na forum jest kilka osób a nawet spora grupa osób takich jak je i dla nich tez jest ?atwo tu s? ludzie którzy na trudnym potrafi? wzi?? na siebie 2 orków elita i zabi? ich bez straty hp nie mówi? tu o magu lecz o wojowniku pod 2h lub 1h


i dalej twierdze swoje ty masz problem tobie jest za trudno ale wi?kszo?? go niema i spokojnie przesz?a na trudnym tutaj co 2 osoby to stary wyga i wyjadacz i dla nas niema rzeczy niemo?liwych


Co do gorna to co mnie on obchodzi na ile ma hitów rozpruwacza u mnie to si? nie sprawdzi?o bo ani jednego nie zostawi?em zanim zacz??em gadk? all wbi?em co si? rusza?o proste nie, my?lenie to podstawa na tym to polega

This post has been edited by Tizgar: Aug 12 2010, 11:27 PM


--------------------

Dosta? ty kiedy piorunem tam gdzie s?once nie dochodzi ? < OWNED
Który chce soplem w ryja ? < OWNED
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Macio
post Aug 13 2010, 06:07 AM
Post #20


Stra?nik
****

Group: Members
Posts: 213
Joined: 30-April 10
Member No.: 3,424



CYTAT(Tizgar @ Aug 13 2010, 12:24 AM) *
Nie zaznaczy?em nic bo niema opcji wszystkim naraz tongue.gif

Ja nie pomagam sry ale akurat masz stary pecha w skrócie podpad?e? mi i tyle wiec nie licz na nic z mojej strony reszta wie swoje i wie ile im pomog?em.

Rzecz 2 ty zacz??e? temat, jak ka?dy mam prawo napisa? swoja opinie a to ze ci si? ona nie podoba to twój problem jasne moja opinia jest taka ze jest ?atwo i tyle wi?kszo?? zna moja opinie gdyby? ty gra? tyle i je w gtohica to tez by to by? bana?.

Tutaj na forum jest kilka osób a nawet spora grupa osób takich jak je i dla nich tez jest ?atwo tu s? ludzie którzy na trudnym potrafi? wzi?? na siebie 2 orków elita i zabi? ich bez straty hp nie mówi? tu o magu lecz o wojowniku pod 2h lub 1h


i dalej twierdze swoje ty masz problem tobie jest za trudno ale wi?kszo?? go niema i spokojnie przesz?a na trudnym tutaj co 2 osoby to stary wyga i wyjadacz i dla nas niema rzeczy niemo?liwych


Co do gorna to co mnie on obchodzi na ile ma hitów rozpruwacza u mnie to si? nie sprawdzi?o bo ani jednego nie zostawi?em zanim zacz??em gadk? all wbi?em co si? rusza?o proste nie, my?lenie to podstawa na tym to polega


Ooo... wysili?e? si? na tak d?ugi post? Jestem pe?en podziwu...

Ciekawe czym? Tym, ?e napisa?em ci na GG? Czy tym, ?e ja mia?em jako jedyny problem z aren?, którego teraz nie mam? Je?li uwa?asz, ?e tym ci podpad?em, to nie mam innych pyta?...

Reszta? Jaka reszta? Chcia?bym zna? te reszt?, bo je?li za pomoc uwa?asz taki post w stylu: "Co? spiep****i?cie wi?c nie mo?ecie walczy? na arenie, wasz problem" no to ja równie? nie mam pyta?... a poza tym tester jest od pomagania ogó?owi. Cwaniaczku sobie wyobra?, ?e te? jestem testerem, nie moda do Gothic, ale jednak. I wyobra? sobie, ?e wymagaj? ode mnie testowania przed premier?, testowania po premierze, pisania poradnika do gry i pomocy na forum. A pomocy na pewno nie udzielasz wi?c taki z Ciebie tester jak z koziej dupy tr?ba.

Wybacz, ja jako? nie znam tej grupy osób, a jak znam to z ca?a pewno?ci? nie s? zarozumia?ymi gostkami jak ty. Bo zaprzeczasz temu, ?e jeste? zarozumia?y, butny i egoistyczny. Gratulacje, tester który nie umie przyzna? si? do b??du i brnie przez te rzek?. Na prawd? mi ci? ?al.

W?a?nie mam problem. I co dostaje, zamiast pomocy? Wypowied? dwu zdaniow?(teraz 6, ale nadal bez przecinków) Zostaje obrugany tekstami, "tylko ty masz ten problem", "tobie nie pomagam ty mnie wkurzy?e?(ciekawe kiedy O_o)", "wi?kszo?? umie tylko ty nie umiesz, wi?c nie umiesz gra? w Gothic i odwal si? ode mnie bo ci nie pomog?" - no testerem jeste? jak jasna cholera, Bruce chyba musia? mie? gorszy dzie? skoro ci? przyj??. Nawet poprawnie po Polsku nie piszesz, a twoje posty s? w wi?kszo?ci dwu zdaniowe.

Nie mog? tego skomentowa?, po prostu jeste? najgorszym i najbardziej egoistycznym testerem jakiego widzia?em w swoim ?ywocie. Je?li chcesz dalej pogada? to mo?e w ko?cu raczysz odpisa? na GG?

A innych zapraszam do odpowiedzi na pytania i g?osowania w ankiecie.

PS. W "gtohica" na pewno jeste? ode mnie lepszy, bo nie gra?em rolleyes.gif

Ale w Gothic I to nie wiem czy jeste? lepszy, w ko?cu nie ma multiplayer wi?c si? nie porównamy.

This post has been edited by Macio: Aug 16 2010, 09:38 PM
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Pages V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 27th April 2024 - 21:24