IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

 
Reply to this topicStart new topic
> Przemytnicy, b??d
marian172
post Dec 28 2010, 03:27 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



Witam to znów ja.

Napotka?em kolejny problem w obozie przemytników, zrobi?em zadania które mi powierzyli a jak sko?czy?em zadanie tego goscia przy wejsciu do obozu to on powiedzia? ze mam i?? pogada? z Tahghorem...jak ide do Tanghora to w dialogu jest tylko opcja "Mo?e ?le mnie zrozumia?e?..." i ten koles cos na mnie wrzeszczy i potem zaczyna napier...?

O co kaman?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Google Bot
post Dec 28 2010, 03:27 PM
Post #


Google Ads










Je?eli nie chcesz widzie? reklam, Zarejestruj si?.
Go to the top of the page
 
Quote Post
DJBDM
post Dec 28 2010, 07:08 PM
Post #2


Cie?
**

Group: Members
Posts: 51
Joined: 18-October 10
From: Uk
Member No.: 4,052



Eee.. A nie zabija?e? przypadkiem "Puszka okruszka" ? I czy próbowa?e? wszystkich mo?liwych opcji dialogowych?


--------------------

..:DJDBM:..


"Hypothetically, if the only choice you've got is to do the wrong thing, then it's not really the *wrong* thing, is it? It's more like fate."

Max Payne 2 ---> Vladimir Lem

Go to the top of the page
 
+Quote Post
marian172
post Dec 28 2010, 08:30 PM
Post #3


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



Nie zabi?em puszka i by?a tylko jedna opcja dialogowa któr? juz napisa?em

Teraz jestem straznikiem w obozie kolo kopalni i wyruszylem z Wyzyskiem na misje pozbycia si? bandytów ale w ca?ym tym zamieszaniu kto? zabi? wyzyska a szef bandttów uciek? a ja w tym czasie zapisa?em gr?.

B?d? móg? uko?czy? w ogóle misj? jak Wyzysk nie ?yje czy wystarczy ?e znajd? szefa bandytów i go zabij??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
macios96
post Dec 28 2010, 09:08 PM
Post #4


Mag
*****

Group: Members
Posts: 306
Joined: 24-March 10
From: Belgium
Member No.: 3,191
Nr GG: 12020663



Nie , Wyzysk jest potrzebny tak?e do innych misji
Polecam o?ywi? Wyzyska je?li wiesz gdzie jest jego cia?o (w??czasz marvina i naciskasz O a potem F8 )
albo przyzwa? kodem GRD_6789_zysk
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marian172
post Dec 29 2010, 04:53 PM
Post #5


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



Cia?a Wyzyska ju? nie by?o wi?c przywo?a?em nowego ale to nic nie da?o, gdy do niego podchodz? to w opcji dialogu jest ylko "jak leci?" i "przyszed?em po wyp?at?" nie ma nic o zakonczonym zadaniu, do?wiadczenia tez nie dosta?em za to zadanie, gdy ide do Kazzimira to u niego jest tylko opcja "co tam s?ycha??" a najdziwniejsze jest to ?e Siekacz zaczai? ?e misje jest zakonczona bo powiedzia? do mnie cos w rodzaju "szkoda ze juz nie ma tych bandytów..."

potem chcia?em zrobi? misj? z kowalem Sandem gdy zdoby?em cale ?arcie jakie chcia? i mu je da?em to gra si? nagle zaci??a nic nie potrafi?em zrobi?, jakies napisy mi wyskoczy?y na ekranie, wkurzy?em si? i zobi?em "Alt+Ctrl+Del" potem za??czy?em jeszcze raz gr? wczyta?em zapisan? gr? podchodz? z ?arciem do Sanda a w opcji dialogu pojawi?o si? tylko s?owo "KONIEC" zadanie jest na liscie niezaliczonych.

jak to naprawi?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Lester3
post Dec 29 2010, 07:37 PM
Post #6


Szkodnik
***

Group: Members
Posts: 93
Joined: 8-November 10
From: Warszawa
Member No.: 4,096
Nr GG: 28619692



Z tego co wiem nic :-) ale jak chcesz nauczy? si? kowalstwa mo?esz i?? do Argorna lub kowala z obozu przemytników :-)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marian172
post Dec 29 2010, 09:20 PM
Post #7


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 9
Joined: 26-December 10
Member No.: 4,180



?le napisa?em zadanie z Sandem jest na li?cie zada? bierz?cych czyli tych które mam do zaliczenia.

Czy kto? wie co z t? misj? "Atak na bandytów" czy da rade j? jako? zaliczy??

Chyba ?e kto? ma wszystkie save do momentu zostania stra?nikiem w obozie ko?o kopalni to mo?e zapoda a ja sobie je wgram do odpowiedniego folderu
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 20th April 2024 - 13:08