IPB

Welcome Guest ( Log In | Register )

> Zaginieni kopacze & atak na bandytów
Blady
post Jul 27 2010, 07:43 PM
Post #1


Nowicjusz
*

Group: Members
Posts: 21
Joined: 2-August 09
Member No.: 1,789
Nr GG: 12448252



Sorry, ?e zak?adam ju? kolejny temat z problemem, ale albo ja jestem n00bem, albo co? spieprzy?em przez przypadek, albo mam buga. Zreszt?, nie obchodzi mnie to za bardzo, oczekuj? po prostu dobrej rady wink.gif

1. Zaginieni kopacze - pogada?em z Saenchesem, on mi powiedzia? gdzie jest reszta. Popo spokojnie odnalaz?em. A dalej zaczynaj? si? problemy. Martineza nie ma w zawalonej wie?y, mo?e przez to, ?e na samym pocz?tku gry z nim gada?em (w sumie nie wiem po co). Odnalaz?em Nixa (tyle, ?e nie zabi?em aligatorów, tylko przed nimi uciek?em), zabra?em mu nawet ekwipunek, lecz nie mog? o tym powiedzie? Seanchesowi, a w notatniku te? mi tego nie notuje.
2. Atak bandytów - w notatniku mam, ?e Wyzysk nie chcia? czeka?, da? mi mikstury i ruszyli?my. Pomimo tego, ?e zabili?my wszystkich bandytów, Wyzysk (po jego wskrzeszeniu) i jeszcze jaki? stra?nik ze mn? o tym gadali, w notatniku nie mam nic o tym napisane i nie mog? o tym powiadomi? Kazzmira = nie dostan? kolejnych misji.

Mam nadziej?, ?e da si? to jako? ?atwo naprawi?. Tymczasem robi? zadania dla przemytników i fanatyków, mam nadziej?, ?e tam nie b?d? mie? ju? problemów...

Zapomnia?bym - wielkie dzi?ki dla wszystkich, co mi pomagaj?. Jak lepiej poznam gr? pewnie si? odwdzi?cz? innym userom nabyt? wiedz? wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posts in this topic


Reply to this topicStart new topic
1 User(s) are reading this topic (1 Guests and 0 Anonymous Users)
0 Members:

 

Lo-Fi Version Time is now: 1st June 2024 - 15:33