IPB

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Mrocznych Tajemnic Czar., Krótki artyku? o tym dla czego Mroczne Tajemnice maj? to co?.
Zdunek
post Feb 4 2009, 03:15 PM
Post #1


Ken'Udz mistrz stali i runy.
*****

Grupa: Root Admin
Postów: 333
Dołączył: 23-December 08
SkÄ…d: Wejherowo
Użytkownik nr: 1



Krótki artyku? odno?nie Mrocznych Tajemnic, a w?a?ciwie zaanga?owania ludzi którzy je tworzyli, oraz ma?y bonus który powinien umili? oczekiwanie na dubbing.


--------------------


Tylko idiota problem rozwi?zuje komend? format c:
Nie jestem pesymist?, jestem optymist? z do?wiadczeniem !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
 
Start new topic
Odpowiedzi
Knypek00
post Feb 14 2009, 12:50 PM
Post #2


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 33
Dołączył: 13-February 09
SkÄ…d: G?ogów
Użytkownik nr: 313
Nr GG: 9364992



DARK MYSTERIES -Kawa?ek niez?y - w sumie bardzo dobrze zgrywa sie ?e tak powiem z klimatem niektórych miejsc w modzie MT.

napisa?e? : Mroczne Tajemnice, mod do gothica który powsta? prawie dok?adnie dwa lata temu, co w Nim jest takiego ?e do teraz ludzie w niego graj??
Heh ja my?le ?e poprostu Mroczne Tajemnice nie zepsu?y klimatu gry a nawet go poprawi?y .Humor w modzie Mroczne Tajemnice jest tak podobny do tego z gothica ?e czytajac razem linie dialogowe z mt i zwyk?ego gothica mozna by powiedziec ?e to wszystko to kwestie ze zwyklego gothica.
napisa?es te? - Pewnie nied?ugo wyjdzie Czas Zap?aty, od theModdersów i era Mrocznych Tajemnic minie na zawsze.
No wiesz nie do ko?ca si? z toba zgadzam . Osoby które naprawde polubi?y MT zostana przy tym modzie - np. Ja
za? osoby ktore strasznie czeka?y na Czas Zap?aty zainstaluja sobie czas zap?aty . Ja tam nigdy nie czeka?en na ten mod a o MT dowiedzia?em si? nie d?ugo przed tym jak zacz?to dubbing robi? . By?o du?o ma?ych modów do gothica - kiepskich - Mt jest du?? modyfikacj? kt?rej wed?óg mnie nie przescignie ?aden mod - Oczywiscie w nektórych aspektach zapewne tak - np : CZas zap?aty ma du?o innowacyjnych rozwiazan co do walki itd . Ale jesli chodzi o humor i klimat to naprawde w?tpie bo nawet diccuric wed?óg mnie który jest takim wielkim modem i wszystcy go chwala - nie trzyma takiego klimatu jak ten wasz swietny modzik .Mam nadzieje ze kiedy sko?czycie robic dubbing to nie b?dzie on mia? du?o b?edow (zawsze sie jakies zapodziej?) i bedzie mozna wreszcie zagra? w pela modyfikacje z naprawde dobrym dubbingiem . Powodzenia poziomki .


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post
EZOP
post Jul 17 2009, 12:19 PM
Post #3


Cie?
**

Grupa: Members
Postów: 38
Dołączył: 21-June 09
SkÄ…d: Koby?ka
Użytkownik nr: 1,421



CYTAT(Knypek00 @ Feb 14 2009, 01:50 PM) *
DARK MYSTERIES -Kawa?ek niez?y - w sumie bardzo dobrze zgrywa sie ?e tak powiem z klimatem niektórych miejsc w modzie MT.

napisa?e? : Mroczne Tajemnice, mod do gothica który powsta? prawie dok?adnie dwa lata temu, co w Nim jest takiego ?e do teraz ludzie w niego graj??
Heh ja my?le ?e poprostu Mroczne Tajemnice nie zepsu?y klimatu gry a nawet go poprawi?y .Humor w modzie Mroczne Tajemnice jest tak podobny do tego z gothica ?e czytajac razem linie dialogowe z mt i zwyk?ego gothica mozna by powiedziec ?e to wszystko to kwestie ze zwyklego gothica.
napisa?es te? - Pewnie nied?ugo wyjdzie Czas Zap?aty, od theModdersów i era Mrocznych Tajemnic minie na zawsze.
No wiesz nie do ko?ca si? z toba zgadzam . Osoby które naprawde polubi?y MT zostana przy tym modzie - np. Ja
za? osoby ktore strasznie czeka?y na Czas Zap?aty zainstaluja sobie czas zap?aty . Ja tam nigdy nie czeka?en na ten mod a o MT dowiedzia?em si? nie d?ugo przed tym jak zacz?to dubbing robi? . By?o du?o ma?ych modów do gothica - kiepskich - Mt jest du?? modyfikacj? kt?rej wed?óg mnie nie przescignie ?aden mod - Oczywiscie w nektórych aspektach zapewne tak - np : CZas zap?aty ma du?o innowacyjnych rozwiazan co do walki itd . Ale jesli chodzi o humor i klimat to naprawde w?tpie bo nawet diccuric wed?óg mnie który jest takim wielkim modem i wszystcy go chwala - nie trzyma takiego klimatu jak ten wasz swietny modzik .Mam nadzieje ze kiedy sko?czycie robic dubbing to nie b?dzie on mia? du?o b?edow (zawsze sie jakies zapodziej?) i bedzie mozna wreszcie zagra? w pela modyfikacje z naprawde dobrym dubbingiem . Powodzenia poziomki .



a wed?ug mnie to nie jest mod do gothica tylko dodatek jak NK do G2

i przynajmiej smoki s? grywalniejsze tongue.gif (sorry za b??dy)


--------------------

Go to the top of the page
 
+Quote Post

Posty w tym temacie
- Zdunek   Mrocznych Tajemnic Czar.   Feb 4 2009, 03:15 PM
- - Zdunek   Do teraz stron? PoziomkaZ odwiedza ponad 1000 osób...   Feb 4 2009, 03:21 PM
|- - Thurin   Mo?naby wrzuci? na kilka serwerów ten kawa?ek plz?   Feb 8 2009, 05:42 PM
|- - Zdunek   Ju? wrzucam. Zapraszam tak?e wszystkich do koment...   Feb 8 2009, 06:13 PM
|- - Thurin   spx, dzi?ki dreamerion akurat tworzy kawa?ki gen...   Feb 8 2009, 08:41 PM
|- - Zsuetam   CYTAT(Thurin @ Feb 8 2009, 09:41 PM) spx,...   Feb 9 2009, 04:18 PM
- - Thurin   ano, dremarion wogóle ma ju? na swoim koncie p?yt?...   Feb 9 2009, 06:52 PM
|- - Zsuetam   CYTAT(Thurin @ Feb 9 2009, 07:52 PM) ano,...   Feb 10 2009, 09:32 PM
|- - shergar   Nigdy nie lubi?em si? niczym zbytnio afiszowa?. Je...   Feb 23 2009, 07:59 AM
- - Bezio001   Zgadzam si?. Czas Zap?aty to uzupe?nienie (lub dod...   Feb 27 2009, 06:06 PM
|- - shergar   CYTAT(Bezio001 @ Feb 27 2009, 07:06 PM) Z...   Feb 27 2009, 09:09 PM
|- - Knypek00   CYTAT(shergar @ Feb 27 2009, 10:09 PM) Ni...   Mar 4 2009, 03:45 PM
- - Lord_KraVieC   Witam mam jedno pytanko Nie wiem czy ju? by? tak...   Mar 22 2009, 12:10 PM
- - Guardian   Ty chyba od?wie?y?e? temat A mam takie pytanko w...   Jul 17 2009, 12:54 PM
- - Dreamerion   Z tego co wiem, to b?dzie ten jeden utwór. Ale dzi...   Jul 17 2009, 01:19 PM
- - Guardian   Utworek godny Nawi?zuje klimatem i ogólnym brzmie...   Jul 17 2009, 11:22 PM
- - cham   Dreamerion, twoja twórczo?? jest bardzo mroczna i ...   Jan 30 2010, 09:33 PM
- - Maciek95   chcialbym sie dowiedziec czy wyjdzie patch 2.02 je...   May 7 2010, 11:43 AM


Reply to this topicStart new topic
1 użytkownik(ów) przegląda ten temat (1 gości i 0 anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

 

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: 11th June 2024 - 06:51